درباره ما

دنیته یک طرز فکر است  ، یک سبک انتخاب و یک نوع نگرش .

شعار ما ” دنیته ، مبلمان پیشرفته ” است . از نگاه ما مفهوم هایی مثل سبک تر ، سریع تر و آسان تر بودن نشانه های پیشرفتگی یک محصول است و این یعنی محصولات ما همگی متضاد با شلوغی و پیچیدگی هستند . خلاقیت برای ما تنها یک کلمه تکراری و روزمره نیست که صرفا به یک تیتر تجاری تبدیل  شده باشد . از نگاه ما خلاقیت هر روز صبح با شروع کار همراه ما می شود و به ما اجازه کارهای تکراری و یکنواخت را نمی دهد .

درباره دنیته

دنیته با طرز فکر یک startup راه اندازی شده است  و به همین دلیل با خصوصیات این فضا کاملا آشناست . سرعت و چابکی در عملکردها و ساختار دنیته و محصولات آن از همین محیط و مفهوم سرچشمه گرفته و به تمامی بخش ها انتقال داده شده است .  کلیه محصولات دنیته به ویژه  انواع ميز گروهي ، به شکل DIY طراحی شده اند و در بسته بندی های مناسب ( با مقاومت بالا و در حجم های منطقی ) ارائه می شوند . محصولات DIY در سراسر جهان طرفداران بی شماری دارد و به دلیل بروز حس مشارکت در انجام کارهاست . هرچند این نوع طراحی دشواری و محدودیت هایی را نیز به همراه دارد اما با توجه به مزایای آن می توان از دشواری ها چشم پوشید . ما این سبک طراحی را در مبلمان اداری اجرا کرده ایم و به زودی قصد گسترش آن به عنوان دیگر مبلمان را داریم .

دنیته شما را با آینده صنعت مبلمان روبرو خواهد کرد و خود تمایل دارد که بخشی از این آینده باشد .

دنیته در نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری

غرفه دنیته در نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری تهران – ۱۳۹۵

کارخانه دنیته ، ابتدای سال ۱۳۹۶ از کرج به تهران انتقال پیدا کرد ، این انتقال و توسعه تنها پس از ۶ ماه اتفاق افتاد و فضای تولید از یک کارگاه کوچک ۹۰ متری به فضایی معادل ۷۰۰ متر مربع تغییر یافت . توسعه زود هنگام دنیته به دلیل فرم محصولات و استقبال مصرف کنندگان بوده و این خود بخشی از مدل یک startup  در فرآیند کسب و کار است . در این کارخانه کلیه مراحل تولید محصولات در دو بخش چوب و فلز انجام می پذیرد .

ملاقات با مردان و زنانی که پشت صحنه ارائه محصولات دنیته و شادی آن به مشتریان هستند .

ما هر روز به کار خود ادامه می دهیم ، هر صبح که شروع به کار میکنیم قصد داریم بهترین تجربه خرید مبلمان را فقط برای شما ایجاد کنیم . تجربه ای شخصی و منحصر به فرد ، تجربه خریدی همیشه زیبا و ماندگار !

رفتن به بالا