از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

X

پارتیشن شیشه ای , قیمت پارتیشن شیشه ای , اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای , قیمت پارتیشن شیشه ای , اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای : تفکیک محیط بدون از بین رفتن ساختار کلی و ماهیت فضا ، مهمترین عملکردی است که می توان از پارتیشن انتظار داشت .

وقتی تصمیم به استفاده از پارتیشن اداری و به خصوص پارتیشن شیشه ای می گیرید باید به این نکته توجه داشته باشید که ابتدا تمام محیط و کل فضایی را که قرار است پارتیشن بندی کنید در نظر بگیرید و بخشی را از قلم نیندازید و سپس اقدام به طراحی ، تفکیک و چیدمان بخش ها کنید .

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن

پارتیشن شیشه ای دنیته

عموما بخشی از ارزش سازمان های تجاری و اداری در کل دنیا به نسبت دارایی های ملکی بالاتر و گرانتر است ، به همین علت است که چنین واحدهایی باید از بهترین فضاهای اداری و دکوراسیون اداری برخوردار باشند .

عموما صاحبان این واحد ها در انتخاب جزئیات فضای اداری خود سخت گیرانه عمل می کنند و به همین دلیل است مکه جدیدا در اغلب این محیط ها استفاده از پارتیشن شیشه ای برای تفکیک و جدا سازی فضا جزو بهترین و پرکاربرد ترین راه ها شده است .

در فضاهای تجاری تفکیک فضا از اهمیت بالایی برخوردار است و امروزه دغدغه ی اصلی صاحبان مشاغل در کل دنیاست . تقاضای استفاده از پارتیشن شیشه ای برای جداسازی فضاهای اداری امروزه بیشتر از قبل شده است زیرا با به کار بردن این نوع پارتیشن بندی در فضا امکان استفاده از نور طبیعی و زیبایی خاصی که پارتیشن شیشه ای به فضا می دهد می تواند از مهمترین دلایل انتخاب پارتیشن شیشه ای باشد.
همچنین علاوه بر جلوه ی زیبا از دوام , عمر , ماندگاری بالاتری برخوردار است . هزینه ی نگهداری پارتیشن های شیشه ای به نسبت دیگر پارتیشن ها پایین تر است .

اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای

این محصول با جداسازی و تفکیک فضاها از یکدیگر از نفوذ سرو صدا به دیگر نقاط جلوگیری می کند . استفاده از پارتیشن شیشه ای علاوه بر تفکیک فضاهای اداری از یکدیگر از مزیت مهم دیگری نیز برخوردار است که از مهمترین مزایای آن می توان به زیبایی و کاربردی این نوع پارتیشن ها اشاره کرد .

کاربرد پارتیشن های شیشه ای در واحدهای اداری و تجاری باعث ارتباط سریع کارمندان و مدیران با یکدیگر شده است که کارمندان یک واحد علاوه بر ارتباط الکترونیکی و تلفنی بایکدیگر می توانند باهم ارتباط بصری برقرار کنند و در سرعت بخشیدن به روند کار کمک شایانی می کند .
علاوه بر این کنترل مدیر بر روند کارها به بهترین نحو ممکن انجام می پذیرد زیرا که دید کاملی به فضای اداری دارد . لذا از پارتیشن شیشه ای می توان در هتل ها , رستوران ها , مناطق مسکونی , آپارتمان ها , ادارات , سازمان ها و … استفاده کرد .

 

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای از لحاظ عایق به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند :

 • پارتیشن شیشه ای تک جداره
 • پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره

در این نوع پارتیشن های شیشه ای از پروفیل آلومینیوم برای فریم کار و اسکلت بندی آن استفاده شده است . عرض و طول و اندازه ی فریم ها بسته به نوع سفارش و نیاز مشتری در اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند .

وقتی فریم ها در جای مناسب خود قرار گرفتند از شیشه سکوریت برای پوشاندن فضای بین فریم ها مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین پارتیشن های شیشه ای تک جداره می تواند بدون فریم نیز باشد .

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن دوجداره نیز به مانند پارتیشن تک جداره از آلومینیوم به عنوان فریم استفاده قمی کند که از مهمترین تفاوت بین آن ها می توان به دوجداره بودن شیشه ی پارتیشن دوجداره اشاره کرد .

و مهمترین مزیت این نوع پارتیشن ها این است که از نفوذ صداهای بیرون و مزاحم به داخل محیط و اتاق و بالعکس جلوگیری می شود .

مزیت استفاده از پارتیشن شیشه ای

 • طراحی منحصر به فرد
 • شیک و دارای جذابیت بالا
 • طراحی و نصب آسان و سریع
 • به جای شیشه های معمولی می توان از شیشه های مات شونده استفاده نمود .
 • استفاده از شیشه های تک جداره و دوجداره
 • کاربردی ترین فضای دلخواه در محیط
 • صرف هزینه ی مناسب و حداقل
 • آماده ی نصب در کمترین زمان
 • امکان چاپ و استفاده از طرح های دلخواه
 • عایق بندی صدا
 • انتقال نور کافی به محیط

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما در مجموعه دنیته تماس بگیرید .

رفتن به بالا