از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

دنج محصول جدید دنیته راه حلی نو برای کار و ملاقات در رویدادها و محیط های شلوغ

X
دکوراسیون-دفتر-کار-کوچک

ایده‌هایی برای دکوراسیون دفتر کار کوچک و جذابیت بیشتر محیط کار

همه ما روزانه ساعت‌ها از وقت خود را در دفتر کارمان سپری می‌کنیم. بنابراین این محیط بیشترین تاثیر را بر روی روحیه‌ی ما خواهد گذاشت. از این رو صرف نظر از این‌که دفتر کار بزرگ یا کوچکی دارید و یا اتاق کوچکی از منزل را برای کارتان اختصاص داده‌اید. باید دکوراسیون مناسبی را برای محیط ...

۰۲ مهر ۱۳۹۶

همه ما روزانه ساعت‌ها از وقت خود را در دفتر کارمان سپری می‌کنیم. بنابراین این محیط بیشترین تاثیر را بر روی روحیه‌ی ما خواهد گذاشت. از این رو صرف نظر از این‌که دفتر کار بزرگ یا کوچکی دارید و یا اتاق کوچکی از منزل را برای کارتان اختصاص داده‌اید. باید دکوراسیون مناسبی را برای محیط کاری خود در نظر بگیرید. هر چند طراحی و انتخاب دکوراسیون مناسب دغدغه همه افرادی است که به محیط کار خود اهمیت می‌دهند. اما دکوراسیون دفتر کار کوچک معمولا درگیری ذهنی بیشتری را در افراد به وجود می‌آورد. زیرا در صورتی که دکوراسیون نامناسبی برای محیط کاری کوچک در نظر گرفته شود محیط گرفته و تنگ به نظر می‌رسد و کارایی به شدت کاهش می‌یابد. اگر شما هم به فکر تغییر یا طراحی دکوراسیون دفتر کار کوچک خود هستید با ما همراه باشید تا نکات مهمی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم.

ایده‌هایی برای دکوراسیون دفتر کار کوچک

قبل از هر چیز شایان ذکر است که بهتر است دکوراسیون دفتر کار خود را به انتخاب خودتان طراحی کنید. این کار باعث می‌شود که با قرار گرفتن در این محیط حس خوبی داشته باشید. زیرا احساس می‌کنید خشت خشت محیط اطرافتان انتخاب خودتان است. این امر نیز باعث چندین برابر شدن انگیزه و انرژی شما می‌شود. زیرا حس خوبی از محیط کاری خود دریافت می‌کنید. در ادامه چند ایده جالب را که می‌تواند برای طراحی دکوراسیون دفتر کار کوچک شما مناسب باشد را با هم می‌بینیم.

هر چند ممکن است اولین چیزی که در زمینه دکوراسیون به ذهن شما برسد شامل وسایل و اسباب مانند میز کار و صندلی و … باشد. اما جالب است بدانید که فرآیند انتخاب و تهیه دکوراسیون دفتر کار کوچک شما قبل از خرید اسباب آغاز می‌شود. بنابراین برای انتخاب دکوراسیون مورد علاقه خود باید از قبل دست به کار شوید.

انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها

در صورتی که دوست دارید دکوراسیون دفتر کار کوچک شما متفاوت و خاص به نظر برسد بهتر است از رنگ‌های تیره و گرم برای رنگ کردن دیوارهای آن استفاده کنید. معمولا رنگ‌هایی مثلا نارنجی، قرمز، بنفش و … فضا را بازتر نشان می‌دهند. همین امر نیز از دلگیر بودن دفتر کار کوچک می‌کاهد. البته نکته‌ای که نباید از آن چشم پوشی کرد این است که تناسب بین رنگ مبلمان، اسباب و وسایل با رنگ دیوارهای دفتر کار نیز یکی از شروط اساسی در زیبایی دفتر کار است.

نصب تابلوها و طرح‌های هنری

هر قدر هم که روحیه سخت و خشنی داشته باشید یا غرق کار خود باشید. مطمئنا گاهی نیاز دارید که روحیه خود را با انجام کارهای هنری یا دیدن آثار هنری زیبا تلطیف کنید. زیرا هنر غذای روح است. از این رو برای تقویت روحیه خود هم که شده تابلوها و نقاشی‌های هنری را به عنوان بخشی از دکوراسیون دفتر کار کوچک خود در نظر بگیرید. اما اگر دفتر کار شما کوچک است بهتر است تابلوهایی با ابعاد کوچک را انتخاب کنید.

انتخاب کاغذ دیواری‌های طرح‌دار

انتخاب کاغذ دیواری‌های طرحدار نقش برجسته‌ای در دلباز شدن دفتر کار شما دارد. بنابراین انتخاب کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های طبیعت و جنگل و … می‌تواند دکوراسیون دفتر کار کوچک شما را به بهترین شکل ممکن درآورد. البته قبل از انتخاب طرح دلخواه خود حتما نوع کار و محیط کاری خود را نیز در نظر بگیرید. زیرا انتخاب برخی از طرح‌ها ممکن است با نوع کار و محیط کاری شما تناسب نداشته باشد. اما اگر به دنبال دکوراسیون محیط کار استارتاپی هستید دستتان تا حد زیادی در انتخاب طرح‌ها باز است.

دکوراسیون دفتر کار کوچک

استفاده از گل و گیاه در محیط کار

استفاده از گل و گیاه نقش زیادی در سرزندگی و شادابی محیط کاری شما دارد. بنابراین سعی کنید با در نظر گرفتن تعدادی گل و گیاه در بخش‌های مختلف محیط کار خود حس سرزندگی و شادابی را در این محیط حفظ کنید. با توجه به شرایط محیط کاری کاکتوس‌ها و گل‌های مقاومی مثل آن انتخاب مناسب‌تری برای محیط‌های کاری هستند.

انتخاب مبلمان و تجهیزات اداری مناسب

انتخاب تجهیزات اداری مناسب در دکوراسیون دفتر کوچک برای استفاده بهینه از فضای کار یکی از مهمترین نکاتی است که مدیران باید به آن توجه کنند. اگر دفتر کار کوچکی دارید و قصد استفاده بهینه از فضای موجود را دارید به کمک ایده‌های جالبی می‌توانید حداکثر استفاده را از محیط کاری داشته باشید. ساخت میز کار و طراحی داخلی محیط کاری با سلیقه خودتان یکی از موثرترین راه‌ها برای بهینه سازی فضای کار و افزایش رضایت کارکنان است. در ادامه نمونه‌هایی از طراحی داخلی و دکوراسیون مناسب دفترهای کاری کوچک مورد بررسی قرار می‌گیرند.

پارتیشن اداری

در صورتی که تنها یک اتاق کار در دفتر کار خود دارید ایده‌ی استفاده از پارتیشن اداری برای دفتر کار کوچک شما بسیار مناسب است. زیرا عدم استفاده از پارتیشن در چنین شرایطی علاوه بر افزایش بی‌نظمی ظاهری ممکن است در کارکنان نیز اختلال ایجاد کند. زیرا عملا فاصله‌ای در بین میزهای کارکنان وجود ندارد و ممکن است صحبت‌های شخصی میزان کارایی آن‌ها را کاهش دهد.

دکوراسیون دفتر کار کوچک

استفاده از پارتیشن ایده‌ای برای دکوراسیون دفتر کار کوچک

میز کار گروهی

در بسیاری از موارد استفاده از پارتیشن حس خوبی برای کارکنان ندارد. بنابراین اگر محیط کاری صمیمی و دوستانه‌ای دارید استفاده از میز کارهای گروهی می‌تواند ایده‌ی مناسب‌تری باشد. البته اگر اتاق کار دفتر کار شما اندازه معقولی دارد از این نوع میز استفاده کنید. زیرا در صورت کمبود جا امکان حفظ حریم خصوصی و استقلال در محیط کاری میسر نخواهد شد.

دکوراسیون دفتر کار کوچک

استفاده از میزهای کار گروهی در دکوراسیون دفتر کار کوچک

در صورت تمایل به سفارش میز گروهی یو شکل از دنیته می‌توانید به راحتی آن را از طریق سایت سفارش دهید.

نمونه‌ای از میز کار گروهی یو شکل

پارتیشن و فایلینگ

در صورتی که کسب و کار شما با کاغذ و کاغذبازی در ارتباط باشد مطمئنا به تعداد زیادی کمد و فایلینگ نیاز خواهید داشت. در این صورت می‌توانید به کمک پارتیشن‌های کوتاهی که در وسط اتاق قرار می‌گیرند میز کارکنان را از هم جدا کنید. سپس به کمک کمدها و فایلینگ اداری نظم و انضباط خاصی به اتاق‌ها ببخشید. همانگونه که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید این کار علاوه بر این‌که ارتباط راحت بین کارمندان را میسر می‌سازد. شیک و در عین حال بسیار منظم است.

استفاده از فایلینگ و پارتیشن بندی کوتاه در محیط کاری

نمونه‌ای از میز کار مدرن در محیط کاری دوستانه

در صورتی که میز کار شما در بخشی از منزل قرار دارد می‌توانید ایده‌های فوق‌العاده‌ای را برای دکوراسیون محل کار خود پیاده سازی کنید. استفاده از میزهای خاص و شیک و کمدها و فایلینگ زیبا علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به اتاق شما می‌دهد دسترسی به کتاب‌ها و فایل‌ها را نیز برای شما ساده‌تر می‌کند.

دکوراسیون دفتر کار کوچک

نمونه‌ای از دکوراسیون میز کار در منزل

حتی اگر در منزل خود نیز اتاق خالی نداشته باشید که به عنوان اتاق کار از آن استفاده کنید به کمک یک دکوراسیون شیک می‌توانید محل کار مناسبی را در اتاق نشیمن برای خود ترتیب دهید.

ایده خلاقانه برای دکوراسیون اتاق کار در منزل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله های ویژه

مقاله های مرتبط

پروژه های ویژه

EY

 EY  : ارنست و یانگ یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی است که مقر آن در لندن، انگلستان است. EY یکی از بزرگترین شرکت های خدمات حرفه ای حسابداری در جهان است .  یکی چهار از شرکت  بزرگ در زمینه حسابداری است .   طراحی: پروژه EY با میزهای اداری سریN و دیوایدرهای پارچه ایی ...

اتاق بازرگانی ایران و آلمان

اتاق بازرگانی ایران و آلمان: قوی ترین اتاق بازرگانی در ایران شناخته می شود و تنها اتاق بازرگانی اروپایی مستقل در ایران می باشد.این اتاق موسسه ای مهم در روابط تجاری بین دو کشور ایران و آلمان می باشد.   طراحی: در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی،از میزهای اداری ساده و مقاوم با بالاترین کیفیت و ...

محصولات مرتبط

رفتن به بالا