از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

X

دیوار سبز راه حلی که میتواند دکوراسیون محیط اداری شما را متحول کند

دیوار سبز راه حلی که میتواند دکوراسیون محیط اداری شما را متحول کند استفاده از گل و گیاه در محیط اداری یک روش ساده اما مفید برای تغییر حال و هوای پرسنل است . حداقل ۸ ساعت کار اداری در محیط هایی که گاه حتی یک پنجره کوچک هم به بیرون ندارد تا قدری هوا ...

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

دیوار سبز راه حلی که میتواند دکوراسیون محیط اداری شما را متحول کند

استفاده از گل و گیاه در محیط اداری یک روش ساده اما مفید برای تغییر حال و هوای پرسنل است . حداقل ۸ ساعت کار اداری در محیط هایی که گاه حتی یک پنجره کوچک هم به بیرون ندارد تا قدری هوا یا نور به محیط برسد ، واقعا خسته کننده و حتی شاید ناراحت کننده باشد . آنچه که حتی میتواند بهتر از گل و گیاه باشد ، استفاده از یک دیوار سبز است .

هرچند شاید در ایران استفاده از دیوار سبز تازگی داشته باشد ، اما در طراحی دکوراسیون اداری توسط شرکت های مطرح دنیا دیوار سبز جای ثابتی پیدا کرده و حتی گاهی جداب ترین بخش طراحی یک دفتر اداری گوشه یا قسمتی است که در آن گرین وال طراحی شده . آنچه که دیوار سیز را جذاب میکند این است که نگاه ما با بخش های  عمودی بیتشر از بخش های افقی درگیر است و این یعنی دیده شده بیشتر سبزی و طراوت در محیط  .

ما با هدف کمک به داشتن محیطی سالم تر و جداب تر و با همکاری یکی از بهترین تولید کنندگان دیوار سبز در ایران ، اقدام به استفاده از این عنصر جذاب  در طراحی های خود نموده ایمتا در نتیجه محیط دوست داشتنی تری برای شما خلق کنیم .

 

یک پاسخ به “دیوار سبز راه حلی که میتواند دکوراسیون محیط اداری شما را متحول کند”

  1. آموزش گفت:

    ممنون عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا