از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

دنج محصول جدید دنیته راه حلی نو برای کار و ملاقات در رویدادها و محیط های شلوغ

X
طراحی مبلمان اداری

طراحی مبلمان اداری و میز گروهی با رعایت اصول ارگونومی به سبک دنیته

طراحی مبلمان اداری و میز گروهی با رعایت اصول ارگونومی به سبک دنیته پیشنهاد دنیته ، مجموعه نوآ (NOA) دنیته یک سیتم مبلمان اداری کارآمد و پیشرفته به نام noa را ارائه می کند . noa  بازتابی از تمایلات طراحی امروزی در فضاهای اداری است . طراحی noa شامل تعدادی اجزا و قطعه است که ...

۱۶ آبان ۱۳۹۵

طراحی مبلمان اداری و میز گروهی با رعایت اصول ارگونومی به سبک دنیته

پیشنهاد دنیته ، مجموعه نوآ (NOA)

دنیته یک سیتم مبلمان اداری کارآمد و پیشرفته به نام noa را ارائه می کند . noa  بازتابی از تمایلات طراحی امروزی در فضاهای اداری است .

طراحی noa شامل تعدادی اجزا و قطعه است که ایجاد انواع میز به خصوص یک ایستگاه کاری (ورک استیشن یا میز گروهی ) را به ساده ترین شکل ممکن میسر می سازد . این مجموعه به طور کامل توسط دنیته طراحی و تولید شده است .  این سری از مبلمان اداری ، شامل ترکیبی از قطعات فلزی و چوبی به همراه طیف گسترده ای از رنگها است که امکان فوق العاده ای را برای طراحی دفاتر کار مدرن ، با کیفیتی بالا به وجود می آورد .

مبلمان اداری

مفاهیم جدید در طراحی فضای های اداری یک فرصت مناسب برای افزایش بهره وری کارمندان و پیشرفت فرآیند های کسب و کار فراهم می کند . امرزه انتخابهای گسترده ای وجود دارد که این  امکان را فراهم میکند تا دفاتر کار منحصر به فرد و اختصاصی ایجاد کنید و در آن نهایت بازدهی را تجربه کنید .  noa یک راه حل مفید برای سازماندهی بخشهای مختلف یک دفتر اداری با کارکردهای متفاوت ( مثل دفتر اختصاصی رئیس هیئت مدیره ، ایستگاههای کاری کارمندان ، فضای جلسه و محل کارگروهی ) می باشد .

شکل میز و نیمکتها  در این سری ، مطابق با مدلهای جدید موجود در بازار جهانی است .  وجود فایل های اداری کنار ی میزها در این سری ، ضمن صرفه جویی در هزینه ها ، امکان ایجاد بایگانی فردی و ایستگاههای کاری را نیز به شما می دهد . نیکمت های روی فایل های اداری ، فرصتی برای بهینه سازی فضاست و به صندلی اضافه برای مراجعه کنندگان نیاز ندارد . به دلیل ماژولار بودن قطعات مبلمان اداری سری noa ، دستیابی به نهایت ارگونومی ( تطبیق شرایط محیط کار با انسان )   و آنترپومتری دور از دسترس نیست .

میز گروهی

میز گروهی

طراحی میز گروهی امکان انطباق سریع با تغییراتی که برای یک دفترکار مدرن نیاز است را می دهد . ساخت ایستگاههای کاری با بهره گیری از نور و سازه های ساده ای از چارچوب های فلزی ، و با استفاده از لوازم استاندارد صورت می گیرد . در سری noa ، پایه و صفحه های میز، اتصالات فلزی مقاومی دارند که بصورت نامحدود امکان اضافه کردن قطعات یا جداسازی آنها از میز ها را می دهند

فایلینگ های این سری شامل قفسه های اداری چند کاربردی با طبقات باز است ؛ قفسه های با درب های لولایی از ام دی اف و شیشه ، و کمدها با درهای کشویی ساخته شده اند . قفسه ها می توانند برای بایگانی اسناد و جداسازی فضای دفتر استفاده شوند . بدنه قفسه ها و پایه ها ، درها و نمای جلویی کشوها از ام دی اف (۱۶ میلی متری) ساخته شده اند .

برای دسترسی آسانتر به پوشه های مهم ، نزدیک هر میز یک فایل با یک کشو می تواند تعبیه شود.

این مجموعه گزینه های مختلفی برای جدا کننده (دیوایدر) های میزگروهی دارد . پانل جداکننده  از جنس ام دی اف ، پارچه یا پلکسی است. سیستم پانل جداکننده تمرکز گروه کاری را افزایش می دهد و صداهای مزاحم محیط اطراف را کم می کند . پانل جداکننده پارچه ای با ضخامت ۲۵ میلی متر، بیشترین کیفیت عایق بندی صدا را دارد . همچنین پانل جداکننده با رنگ بندی متنوع می تواند به عنوان ابزاری برای دکوراسیون داخلی استفاده شود .

میزها هر کدام به سوراخی برای عبور سیم کشی مجهز شده اند . علاوه بر این، ایستگاههای کاری می توانند به کانال سیم کشی افقی برای جداسازی خطوط منبع برق ، و کانال سیم کشی عمودی برای عبور سیم ها و کابل ها مجهز شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله های ویژه

مقاله های مرتبط

پروژه های ویژه

EY

 EY  : ارنست و یانگ یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی است که مقر آن در لندن، انگلستان است. EY یکی از بزرگترین شرکت های خدمات حرفه ای حسابداری در جهان است .  یکی چهار از شرکت  بزرگ در زمینه حسابداری است .   طراحی: پروژه EY با میزهای اداری سریN و دیوایدرهای پارچه ایی ...

اتاق بازرگانی ایران و آلمان

اتاق بازرگانی ایران و آلمان: قوی ترین اتاق بازرگانی در ایران شناخته می شود و تنها اتاق بازرگانی اروپایی مستقل در ایران می باشد.این اتاق موسسه ای مهم در روابط تجاری بین دو کشور ایران و آلمان می باشد.   طراحی: در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی،از میزهای اداری ساده و مقاوم با بالاترین کیفیت و ...

محصولات مرتبط

رفتن به بالا