از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

دنج محصول جدید دنیته راه حلی نو برای کار و ملاقات در رویدادها و محیط های شلوغ

X
مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری شیک راهی برای طراحی مدرن دکوراسیون دفتر کار

انتخاب مبلمان اداری مناسب برای دفتر کار یکی از چالش‌های اصلی برای مدیران کسب و کارها است. زیرا در نگاه اول می‌توان گفت که داشتن مبلمان اداری شیک در دکوراسیون دفتر کار هویت بصری مناسبی به شرکت یا استارتاپ می‌بخشد. همین هویت بصری مناسب نیز می‌تواند پیش زمینه‌ای برای جلب اعتماد مشتری و پیشرفت شغلی ...

۱۴ مهر ۱۳۹۶

انتخاب مبلمان اداری مناسب برای دفتر کار یکی از چالش‌های اصلی برای مدیران کسب و کارها است. زیرا در نگاه اول می‌توان گفت که داشتن مبلمان اداری شیک در دکوراسیون دفتر کار هویت بصری مناسبی به شرکت یا استارتاپ می‌بخشد. همین هویت بصری مناسب نیز می‌تواند پیش زمینه‌ای برای جلب اعتماد مشتری و پیشرفت شغلی باشد.

انتخاب مبلمان اداری شیک و مناسب برای هر کسب و کار بستگی به زمینه فعالیت و نوع قوانین داخل شرکت دارد. به عنوان مثال شرکت‌هایی که در زمینه کار گروهی فعالیت می‌کنند دکوراسیون متفاوتی نسبت به شرکت‌های سلسله مراتبی دارند. مبلمان اداری و محیط کار استارتاپ ها نیز در کل متفاوت از سایر شرکت‌ها خواهد بود. زیرا اساس کار استارتاپ متفاوت از سایر سازمان‌ها است. در ادامه این مطلب دنیته در نظر دارد نمونه‌هایی بی‌نظیر از مبلمان اداری شیک برای کسب و کارها را گردآوری کند. در صورتی که شما هم به عنوان مدیر شرکت به تازگی قرار است برای شرکت خود مبلمان اداری خریداری کنید در این مطلب با ما همراه باشید. در صورت تمایل به خریداری مدل‌های خاصی از مبلمان اداری شیک نیز می‌توانید با دنیته در ارتباط باشید تا تمام وسایل مورد نیاز شرکت خود را مطابق با سلیقه خودتان سفارشی سازی کنید.

نمونه‌هایی از مبلمان اداری شیک برای داشتن یک طراحی مدرن در دکوراسیون دفتر کار

اگر شرکت نسبتا بزرگی دارید مطمئنا بخشی از آن را به اتاق نشیمن یا انتظار اختصاص داده‌اید. زیرا زمانی که میزان رفت و آمد به شرکتی بیشتر از حد معینی باشد محلی برای انتظار و استراحت مراجعه کنندگان و مشتریان لازم است. اما تهیه مبلمان اداری شیک برای اتاق نشیمن تنها مختص مراجعه مشتریان نیست. بلکه ممکن است طی کار روزمره کارمندان شما هم خسته شوند و برای صرف چای و استراحت به جای راحتی برای ریلکس کردن و استراحت نیاز داشته باشند. بنابراین بهتر است مبلمان اداری اتاق نشیمن خود را به گونه‌ای تهیه کنید که برای هر دو منظور مناسب باشد. در صورتی که بتوانید اتاق مجزایی را برای آن در نظر گرفته و یا به کمک پارتیشن جداسازی کنید نیز عالی خواهد بود. زیرا در این صورت کارمندان شما در تایم استراحت می‌توانند آرامش خاطر بیشتری داشته باشند.

مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری شیک برای اتاق نشیمن یا انتظار دفتر کار

در بیشتر شرکت‌های امروزی اتاق نشیمن به عنوان اتاق جلسه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیرا معمولا برگزاری جلسات خشک و جدی حس خوبی به کارکنان نمی‌دهد. همین موضوع نیز باعث می‌شود که اکثر کارمندان در برابر حضور در جلسه از خود مقاومت نشان دهند. البته منظور از جلسات کاری جلسات داخل شرکتی مثل جلسات تبادل ایده و طوفان فکری است. زیرا جلسات برگزار شده با مشتریان و رقبا بهتر است به صورت رسمی‌تری در اتاق کنفرانس برگزار شود. اگر قصد برگزاری جلسات داخل شرکتی خود را در اتاق نشیمن دفتر کار خود دارید سعی کنید این اتاق نور مناسبی داشته باشد. زیرا نداشتن نور مناسب اتاق جلسه سبب ایجاد خستگی در کارمندان می‌شود و از کارایی آن‌ها می‌کاهد.

مبلمان اداری شیک برای اتاق نشیمن یا جلسه

در هر زمینه‌ای که فعالیت کنید مطمئنا می‌دانید که کارکنان شما گاهی به گپ و گفت نیاز دارند. ایده‌پردازی، تبادل نظر، تصمیم‌گیری و … لازمه انجام صحیح هر کاری است. بنابراین به عنوان یک مدیر موفق بهتر است قسمتی از دفتر کار خود را با مبلمان اداری شیک برای گپ و گفت کارمندان خود آماده کنید. این دکوراسیون می‌تواند شامل میز و صندلی‌های راحت و شیکی باشد که امکان صحبت رو در رو را برای کارمندانتان فراهم کند. البته مکان مناسبی را نیز برای این منظور انتخاب کنید که این گپ و گفت، لطمه‌ای به کار سایر کارمندان وارد نکند.

مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری شیک برای سازمان‌های فلت

اگر شرکت شما به گونه‌ای است که در زمینه کار گروهی فعالیت می‌کنید احتمالا اگر فضای کاری کوچکی دارید از میز کار گروهی استفاده می‌کنید. اما اگر فضای کاری شما نسبتا بزرگ باشد، مطمئنا برای هر چند نفری که در زمینه مشترک یا مرتبط با هم فعالیت دارند یک اتاق مجزا در نظر گرفته‌اید. در این صورت می‌توانید برای سهولت برقراری ارتباط آن‌ها میزهای کوچکی را در هر اتاق تعبیه کنید که اعضای گروه بتوانند به راحتی با صرف چای و مطالعه دور این میز با هم در ارتباط باشند. نکته قابل توجهی که در انتخاب مبلمان اداری شیک برای محیط کار امروزی وجود دارد این است که امروزه سعی بر این است که راحتی و آسایش خاطر اعضای گروه و کارکنان تامین شود. زیرا این امر ربطه مستقیمی با افزایش کارایی و بهره‌وری آن‌ها دارد.

مبلمان اداری شیک برای سازمان‌هایی که در زمینه کار گروهی فعالیت می‌کنند

معمولا اعضای اصلی سازمان یا سهامداران شرکت هر از چندگاهی دور هم جمع می‌شوند تا وضعیت کلی شرکت را ارزیابی کنند. به عنوان مثال در مورد نحوه‌ی عملکرد شرکت در سه ماه پایانی بحث کنند و میزان پیشبرد اهداف را مورد بررسی قرار دهند. این جلسات معمولا با تجزیه و تحلیل و گزارش دهی همراه است. از سوی دیگر نیز تعداد افراد حاضر در این جلسه معمولا کم است. از این رو بهتر است گوشه دنجی به عنوان اتاق کنفرانس شرکت در نظر گرفته شود تا به دور از هر نوع دغدغه و در کمال آرامش بتوانند به تبادل افکار بپردازند. از سوی دیگر جلسات رسمی شرکت با مشتریان و رقبا نیز معمولا در اتاق کنفرانس برگزار می‌شود. از این رو بهتر است دکوراسیون شیک و مناسبی برای آن انتخاب شود. استفاده ا میزهای شیشه‌ای و کمد دیواری شیک برای جای دادن فایل‌ها معمولا انتخاب مناسب‌تری هستند.

مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری شیک برای اتاق کنفرانس

اگر شما به عنوان مدیریت شرکت فعالیت می‌کنید. بهتر است مبلمان اداری شیک و مناسبی را برای اتاق خود در نظر بگیرید. زیرا هر مشتری که وارد شرکت شما می‌شود احتمالا برای مدت نسبتا طولانی در اتاق شما خواهد بود تا به تبادل اطلاعات با شما بپردازد. بنابراین از نظر روانشناسی دکوراسیون محیط اطراف تاثیر به سزایی در تصمیم‌گیری مشتری برای عقد قرار داد خواهد داشت. از سوی دیگر نیز شیک بودن دکوراسیون دفتر کار شما نشان دهنده‌ی سلیقه و علاقه شما به کارتان است.

مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری شیک برای اتاق مدیریت

هیچ چیز به اندازه یک محیط کاری صمیمی و میز کار گروهی نمی‌تواند سبب افزایش بهره‌وری شود. در صورتی که محیط کار شما فضای نسبتا بزرگی دارد می‌تواند با طرحی که در شکل زیر آمده است دکوراسیونی برای محیط کاری خود در نظر بگیرید. همانگونه که می‌بینید تلفیق چند میز کار گروهی در اطراف و مبلمانی به عنوان اتاق نشیمن علاوه بر زیبایی، جوی کاملا صمیمی را ایجاد کرده است. اتاق نشیمن تعبیه شده در مرکز شرکت می‌تواند برای صرف چای و ایده‌پردازی محیط مناسبی باشد.

مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری شیک برای استارتاپ ها و محیط کار گروهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله های ویژه

مقاله های مرتبط

پروژه های ویژه

EY

 EY  : ارنست و یانگ یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی است که مقر آن در لندن، انگلستان است. EY یکی از بزرگترین شرکت های خدمات حرفه ای حسابداری در جهان است .  یکی چهار از شرکت  بزرگ در زمینه حسابداری است .   طراحی: پروژه EY با میزهای اداری سریN و دیوایدرهای پارچه ایی ...

اتاق بازرگانی ایران و آلمان

اتاق بازرگانی ایران و آلمان: قوی ترین اتاق بازرگانی در ایران شناخته می شود و تنها اتاق بازرگانی اروپایی مستقل در ایران می باشد.این اتاق موسسه ای مهم در روابط تجاری بین دو کشور ایران و آلمان می باشد.   طراحی: در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی،از میزهای اداری ساده و مقاوم با بالاترین کیفیت و ...

محصولات مرتبط

رفتن به بالا