از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

دنج محصول جدید دنیته راه حلی نو برای کار و ملاقات در رویدادها و محیط های شلوغ

X

مزایای استفاده از میز اداری مدرن و دکوراسیون امروزی دفتر کار

همانگونه که می‌دانید معمولا در فرآیند خرید خانه، پس از انتخاب محل و موقعیت مناسب نوبت به طراحی و تزیینات داخلی می‌رسد. زیرا هر آنچه که باعث متمایز شدن خانه‌های مشابه می‌شود کیفیت طراحی داخلی و دکوراسیون آن است. در حقیقت صرف نظر از نور و موقعیت هر خانه این دکوراسیون آن است که باعث ...

۰۶ شهریور ۱۳۹۷

همانگونه که می‌دانید معمولا در فرآیند خرید خانه، پس از انتخاب محل و موقعیت مناسب نوبت به طراحی و تزیینات داخلی می‌رسد. زیرا هر آنچه که باعث متمایز شدن خانه‌های مشابه می‌شود کیفیت طراحی داخلی و دکوراسیون آن است. در حقیقت صرف نظر از نور و موقعیت هر خانه این دکوراسیون آن است که باعث دلگیر یا دلباز بودن آن می‌شود. بنابراین سلیقه به خرج دادن در چیدمان اسباب خانه نقش موثری در ایجاد احساسات مثبت نسبت به آن دارد. جالب است بدانید که طراحی داخلی دفتر کار نیز از این امر مستثنی نیست. به عبارت دیگر نوع طراحی داخلی و انتخاب اسباب و وسایل مناسب و نوع چیدمان داخلی دفتر کار نیز نقش عمده‌ای در انتقال احساس مثبت یا منفی به کارمندان و مشتریان دارد. از این رو صاحبان کسب و کار و مدیران پس از انتخاب دفتر کار خود از فردی به عنوان طراح داخلی می‌خواهند تا در چیدمان و تزیینات داخلی شرکت به آن‌ها کمک کند. امروزه با توجه به مدرنیته شدن محیط‌های کاری معمولا مدیران دوست دارند با استفاده از میز اداری مدرن و سایر تجهیزات مدرن رنگ و بوی متفاوت و زیبایی به محیط کاری کسب و کار خود ببخشند.

استفاده میز اداری مدرن و دکوراسیون امروزی به ویژه در محیط کاری استارتاپ‌ها علاوه بر زیبایی، مزایای فوق‌العاده دیگری مانند کاهش هزینه و ایجاد یک محیط دوستانه نیز دارد. در ادامه به بررسی مزایای استفاده از تجهیزات و میز اداری مدرن می‌پردازیم.

مزایای استفاده از میز اداری مدرن در محیط کاری مدرنیته امروز

در ابتدای امر ممکن است این سوال به ذهن شما برسد که دکوراسیون محیط کاری تنها شامل میز کار نیست. اما چرا وقتی صحبت از مدرنیته کردن کار می‌شود. در ابتدا بر روی تعویض میزهای کار تاکید می‌شود. این سوال کاملا به جا است. اما باید گفت که میز کار مهمترین المان موجود در تجهیزات و مبلمان هر محیط کاری است. بنابراین استفاده از میز اداری مدرن گام بزرگی برای تحقق سایر تغییرات نیز است.

استفاده از میز اداری مدرن راهی برای کاهش هزینه

یکی از دلایل اصلی مقاومت مدیران در برابر تغییر دکوراسیون محیط کار و مدرنیته کردن آن بخش کنترل هزینه است. زیرا از نظر آن‌ها طراحی یک دکوراسیون مدرن نیاز به صرف هزینه زیادی دارد. اما لزومی به صرف هزینه‌های گزاف نیست و راه‌های مختلفی برای ایجاد این تغییر وجود دارد. حتی در برخی مواقع با ایجاد تغییراتی جزئی در وسایل موجود نیز می‌توان محیط کاری را به سمت امروزی شدن سوق داد.

از طرفی نیز استفاده از دکوراسیون و میز اداری مدرن با ایجاد محیطی مناسب و دوستانه کارایی کارمندان را افزایش می‌دهد. به تبع افزایش کارایی کارمندان نیز نرخ بازگشت سرمایه و سود شرکت افزایش خواهد یافت. بنابراین این تغییرات در عرض مدت کوتاهی می‌تواند اثرات مثبت زیادی بر روی کسب و کار شما داشته باشد. که می‌توان آن را به عنوان اولین مزیت استفاده ار میزهای اداری مدرن در نظر گرفت.

میز اداری مدرن

استفاده از میز اداری مدرن راهی برای کاهش هزینه از طریق ایجاد محیط کاری دوستانه

افزایش ثبات

طراحی یک دفتر کار سبز به مدیران کمک می‌کند تا بتوانند تا جای ممکن در هزینه‌های بلند مدت و کوتاه مدت خود صرفه‌جویی کنند. البته برای داشتن یک دفتر کار سبز تنها به تجهیزات اداری مدرن نیاز نیست. بلکه باید تمام جزئیات اعم از منبع تامین انرژی، نحوه جداسازی زباله‌ها و دکوراسیون داخلی شرکت همه و همه باید دست به دست هم بدهند تا یک دفتر کار سبز شکل بگیرد. به عنوان مثال ایده استفاده از دیوار سبز در دکوراسیون اداری می‌تواند علاوه بر تاثیر مثبت در روحیه کارکنان، در تهویه هوا و ظاهر زیبای دفتر کار نیز تاثیرگذار است. علاوه بر آنچه که گفته شد در صورتی که امکان ساخت دفتر کار مدرنی با تمام تجهیزات و مصالح مدرن امکان پیاده‌سازی ایده‌های مختلفی را فراهم می‌کند.

فراهم کردن فضای قابل تنظیم طبق سلیقه هر فرد

داشتن فضای قابل تنظیم محیط کار می‌تواند مزیت رقابتی فوق‌العاده‌ای برای کسب و کارهای امروزی باشد. به ویژه استارتاپ‌ها که ممکن است به دلایل مختلف پس از مدتی استراتژی خود را تغییر دهند. همین تغییر استراتژی نیز نیازمند تغییر دادن چیدمان محیط باشد. از سوی دیگر نیز با توجه به این‌که فضای کاری استاراپ‌ها یک فضای دوستانه و متفاوت بوده و اعضای تیم روحیه مختلفی دارند. قابل تنظیم بودن و شخصی سازی تجهیزات کاری مانند میز کار می‌تواند علاوه بر افزایش کارایی روحیه تیم را نیز تقویت کند.

میز اداری مدرن

استفاده از میز اداری مدرن ایده‌ای هوشمندانه برای راحتی و افزایش روحیه تیم استارتاپی در محیط کار

به عنوان مثال داشتن میز اداری مدرن در فضای کار استارتاپ‌ها این امکان را برای اعضای تیم فراهم می‌کنند که در طول روزهای کاری طولانی طبق خواسته و سلیقه خود ارتفاع میز خود را انتخاب کنند. این امر باعث می‌شود با انرژی و بدون خستگی به کار خود ادامه دهند.

میز اداری مدرن

میزهای قابل تنظیم از نظر ارتفاع پرطرفدارترین میز اداری مدرن برای کسب و کارهای نوپا

افزایش بهره‌وری

تحقیقات انجام شده در ایالت متحده حاکی از آن است که نوع دکوراسیون شرکت تاثیر مستقیمی بر روی بهره‌وری کارکنان دارد. تهیه و سفارشی سازی میز اداری مدرن برای تک تک کارکنان با توجه به سمت شغلی آن‌ها و استفاده از ایده‌های خلاقانه در چیدمان اداری باعث شاد بودن کارکنان شده و همین روحیه‌ی شاد نیز سبب افزایش بهره‌وری می‌شود.

سفارشی سازی میز اداری مدرن و استفاده از ایده‌های خلاقانه یکی از راه‌های افزایش بهره‌وری در محیط کار

توجه به جنس میز کار و تهیه‌ی آن طبق سلیقه و نیاز کارمند نیز از دیگر عواملی است که می‌تواند میزان بهره‌وری کارمندان را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به این‌که امروزه میزهای شیشه‌ای به دلیل عدم استفاده از چوب درختان در ساخت آن‌ها به یکی از محبوب‌ترین میزهای اداری مدرن تبدیل شده‌اند. در صورت تناسب با کار شما می‌توانند انتخاب مناسبی برای تهیه یک میز اداری مدرن برای کارمندان و هم تیمی‌های شما باشند. از سوی دیگر امکان تزیین این میزها به شکل دلخواه طبق سلیقه هر فرد نیز وجود دارد. همین امر نیز باعث می‌شود که افراد بیشتری از آن‌ها استقبال کنند.

میزهای شیشه‌ای بهترین انتخاب برای تهیه یک میز اداری مدرن

افزایش بازده

طبق تحقیقات صورت گرفته فضای دلباز دفتر کار و از همه مهمتر تابش نور خورشید به محیط کار یکی از عواملی است که سبب افزایش بازده کار می‌شود. بنابراین می‌توان گفت طراحی خلاقانه، تهیه میز اداری مدرن و استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای در کنار رعایت سایر استانداردها علاوه بر افزایش بازده کاری باعث تضمین سلامت کارکنان نیز می‌شود.

استفاده از پارتیشن شیشه‌ای و میز اداری مدرن یکی از راه‌های افزایش بازده کاری کارکنان

همانگونه که می‌دانید ارتباطات انسانی و تعامل با سایر انسان‌ها یکی از راه‌های تقویت روحیه و پیشگیری از افسردگی است. بنابراین علاوه بر پارتیشن شیشه‌ای استفاده از میز کارهای گروهی نیز می‌تواند با افزایش تعامل افراد با یکدیگر و فراهم کردن امکان تبادل نظر در مراحل مختلف کار سبب افزایش بازده کاری و تقویت روحیه کار تیمی شود.

میز اداری مدرن

نمونه‌ای از میز کار دو نفره

توجه به نیازهای فردی و فراهم کردن امکانات مورد نیاز کارمندان یکی از مهمترین اهداف کسب و کارهای امروزی است. بنابراین اگر به عنوان مدیر یک مجموعه یا سرگروه تیم استارتاپی خود در نظر دارید که بهترین امکانات رفاهی را در محیط کار خود مهیا کنید. به کمک ایده‌های خلاقانه می‌توانید علاوه بر مدیریت فضای موجود گام موثری نیز در جهت تحقق اهداف خود بردارید. در زیر نمونه‌ای از این ایده‌ی خلاقانه را با هم می‌بینیم.

میز اداری مدرن

نمونه‌ای از میز اداری مدرن به همراه فایلینگ و قفسه برای نظم دادن به محیط کاری

در صورتی که شما و کارمندانتان ساعت‌های کاری طولانی دارید با انتخاب یک دکوراسیون خاص می‌توانید علاوه بر فراهم کردن تمامی امکانات لازم، فضای کاری دلچسب‌تری را ایجاد کنید. به عنوان مثال اگر دفتر کاری بزرگی دارید و می‌توانید برای هر نفر یک اتاق مجزا در نظر بگیرید. محلی را نیز به عنوان محل استراحت کارمندان و قرار دادن وسایل شخصی آن‌ها در نظر بگیرید.

میز اداری مدرن

نمونه‌ای از میز اداری مدرن به همراه قفسه و فایلینگ، مناسب برای محیط کاری استارتاپی

میزهای سرپایی نیز یکی از جدیدترین نوع میزهای مدرن هستند که روز به روز طرفداران بیشتری می‌یابند. با توجه به این‌که نشستن در پشت میز کار برای ساعت‌های طولانی فرآیند طاقت فرسایی است. از این رو میزهای سرپایی معمولا با استقبال زیادی رو به رو هستند. زیرا امکان ایستاده کار کردن و صاف کردن ستون فقرات را برای کارمندان میسر می‌کنند.

میز اداری مدرن

میزهای سرپایی پرطرفدارترین میز اداری مدرن در بین افرادی که ساعت‌ها از وقت خود را پشت مانیتور می‌گذرانند

 

نویسنده:گروه IT شرکت دنیته ۹۷/۰۶/۰۶

2 پاسخ به “مزایای استفاده از میز اداری مدرن و دکوراسیون امروزی دفتر کار”

  1. درب گفت:

    سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله های ویژه

مقاله های مرتبط

پروژه های ویژه

EY

 EY  : ارنست و یانگ یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی است که مقر آن در لندن، انگلستان است. EY یکی از بزرگترین شرکت های خدمات حرفه ای حسابداری در جهان است .  یکی چهار از شرکت  بزرگ در زمینه حسابداری است .   طراحی: پروژه EY با میزهای اداری سریN و دیوایدرهای پارچه ایی ...

اتاق بازرگانی ایران و آلمان

اتاق بازرگانی ایران و آلمان: قوی ترین اتاق بازرگانی در ایران شناخته می شود و تنها اتاق بازرگانی اروپایی مستقل در ایران می باشد.این اتاق موسسه ای مهم در روابط تجاری بین دو کشور ایران و آلمان می باشد.   طراحی: در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی،از میزهای اداری ساده و مقاوم با بالاترین کیفیت و ...

محصولات مرتبط

رفتن به بالا