از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

X

پارتیشن شیشه ای و تاثیر استفاده از رنگ های جذاب در محیط استارتاپ ها

پارتیشن شیشه ای و تاثیر استفاده از رنگ های جذاب در محیط استارتاپ ها طراحی پلان باز ،  سبک پر تقاضای امروز برای طراحی دکوراسیون داخلی و به ویژه محیط های استارتاپی است .  یکی از چالش ها و دوگانگی های این سبک طراحی ، حفظ اصل اولیه این سبک یعنی باز بودن و یک ...

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

پارتیشن شیشه ای و تاثیر استفاده از رنگ های جذاب در محیط استارتاپ ها

طراحی پلان باز ،  سبک پر تقاضای امروز برای طراحی دکوراسیون داخلی و به ویژه محیط های استارتاپی است .  یکی از چالش ها و دوگانگی های این سبک طراحی ، حفظ اصل اولیه این سبک یعنی باز بودن و یک دست بودن محیط در کنار یک موضوع مهم یعنی داشتن بخش های خصوصی و امن در فضا است .

پارتیشن های اداری به عنوان یکی از اجزا  اصلی طراحی open office ها وظیفه رفع این دوگانگی ( حفظ یکپارچگی در کنار فضای امن ) را دارند . وظیفه ای که می بایست با توجه به ویژگی های هر محیط به بهترین شکل ممکن انجام شود  .
پارتیشن شیشه ای جدیدترین نوع پارتیشن مورد استفاده در ایران و سرتاسر جهان است . مزایای این نوع از پارتیشن بندی باعث فراگیر شدن و سرعت بالای استفاده از آن شده است .

پارتیشن شیشه ای

مزایایی همچون ، استفاده یکپارچه از شیشه های بلند و بدون هیچ نوع مانعی که در نتیجه باعث بزرگتر دیده شدن محیط میشود ، گردش نور در محیط ، سرعت و سهوت اجرا ، جلوگیری از عبور صدا به دلیل اجرای پارتیشن ها از جمله دلایل استفاده از پارتیشن های فریم لس هستند .

تنها مشکل پارتیشن های تمام شیشه که گاهی اوقات باعث کمتر استفاده شدن از این محصول میشده ، عدم امکان استفاده از رنگ در پیکیره و بدنه پارتیشن ها بوده است . مشکلی که به دلیل بی رنگ بودن شیشه گاهی اوقات باعث سرد به نظر رسیدن محیط میشده و به دلیل اینکه در ساختار این نوع از پارتیشن بندی تنها متریال شیشه مورد استفاده قرار میگرفته راهی برای رفع آن وجود نداشته .

پارتیشن شیشه

به تازگی یک شرکت ایتالیایی که طراحی و اجرای محیط های اداری و به ویژه طراحی دکوراسیون استارتاپ ها را انجام میدهد ، در ساختار محیط هایی که طراحی میکند از یک ضلع پارچه ای در بدنه پارتیشن ادای  استفاده میکند و در این ضلع از رنگ های جذاب و گرم استفاده میکند . این شرکت همچنین با ادامه دادن رنگ موجود دراین ضلع از پارتیشن به کف و حتی سقف باعث جذابیت و زیبایی دوچندان محیط میشود .

پارتیشن تمام شیشه

این شرکت معتقد است استفاده از رنگ های گرم در این نوع طرحی باعث خنثی شدن حس سردی شیشه را دارد  و این موضوع تمایل به بودن در محیط کار و انجام امور روزانه را در پی خواهد داشت .

 

پارتیشن شیشه

پارتیشن شیشه

گرد آوری و تدوین : دنیته ۹۷/۰۵/۲۸

 

8 پاسخ به “پارتیشن شیشه ای و تاثیر استفاده از رنگ های جذاب در محیط استارتاپ ها”

 1. مجلسی گفت:

  وای خیلی خوبه سایتون

 2. بهینه گفت:

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون
  تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

 3. زیست گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت
  به این خوبی سپاسگزارم

 4. apdiir گفت:

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب
  و مفیده.به کارتون ادامه بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا