از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

دنج محصول جدید دنیته راه حلی نو برای کار و ملاقات در رویدادها و محیط های شلوغ

X
مبلمان اداری

۹ راه حل ساده که بهره وری را در دفتر کار افزایش می دهند (بخش اول)

۹ راه حل ساده که بهره وری را در دفتر کار افزایش می دهند چه در خانه کار کنید یا در یک دفترکار ، مهم است که در فضای کارتان احساس راحتی کنید. فضای نامناسب می تواند بسیار حواس را پرت کند. اما یک دفتر کار راحت و دلپذیر علاوه بر افزایش حوصله ، بهره ...

۱۶ آذر ۱۳۹۵

۹ راه حل ساده که بهره وری را در دفتر کار افزایش می دهند

چه در خانه کار کنید یا در یک دفترکار ، مهم است که در فضای کارتان احساس راحتی کنید. فضای نامناسب می تواند بسیار حواس را پرت کند. اما یک دفتر کار راحت و دلپذیر علاوه بر افزایش حوصله ، بهره وری را نیز بالا می برد.

در اینجا ۹ راه حل آسان پیشنهاد میشود که با استفاده از آنها بتوانید فضای اداری خود را راحتتر کنید. دفتر کارتان را به مکانی بهتر برای کار تبدیل کنید و میزان بهره وری را افزایش دهید.

۱. مبلمان اداری را بخاطر داشته باشید

البته که مهمترین چیز برای اینکه در دفترکارتان راحت باشید ، داشتن یک صندلی و یک میز اداری مناسب است. یک صندلی خوب باید دسته داشته باشد. دسته صندلی باید بقدر کافی کوتاه باشد تا شانه های شما در حالت راحتی قرار داشته باشند. همچنین برای آرنج شما امکان خم ماندن در زاویه ۹۰ درجه وجود داشته باشد. پاهای شما صاف و درست روی زمین قرار بگیرد. میز کار هم به همان میزان صندلی اهمیت دارد. پس وقتی به فروشگاه مراجعه می کنید تا یک میز اداری جدید تهیه کنید ، یا زمانی که تصمیم می گیرید که یک میز اداری سفارش دهید ، باید مطمئن شوید که ارتفاع میز مناسب است. البته می توانید ارتفاع صندلی خود را متناسب با میز تغییر دهید، اما بهتر است قبلاً برای آن تصمیم بگیرید.

 

میز کار استاندارد

میز کار استاندارد

 

۲. به نور توجه کنید

در حالت ایده آل فضای کاری باید تعداد زیادی پنجره و نور طبیعی داشته باشد. زیرا نور خورشید سبب افزایش خلق و خو و کارایی شما می شود. ولی همیشه این موضوع میسر نیست! پس هنگام نورپردازی دفترکار، نور مصنوعی کافی برای تسهیل در امر خواندن و نوشتن و سایر کارها فراهم کنید.

 

نورپردازی دفتر کار

نورپردازی دفتر کار

 

۳. درجه حرارات را تنظیم کنید

دمای هوا در دفتر کار نیز بسیار مهم است. اگر بیش از حد گرم باشد روی تمرکزتان ، و اگر بیش از حد سرد باشد روی کارایی شما اثر میگذارد. شما باید قادر باشید دمای داخل دفتر را فارغ از دمای بیرون تنظیم کنید. اگر برای شما مهم باشد ، راههایی برای کاهش هزینه تهویه هوا وجود دارد. همچنین می توانید یک بخاری قابل حمل تهیه کنید.

۴. فضای کار خود را آراسته کنید

واقعاً مشکل است که بگوییم طراحی داخلی یک دفتر کار ایده آل چگونه باید باشد. اما باور عموم این است که دکوراسیون اداری باید جایی بین یک خانه و یک دفترکار باشد. که در آن هم احساس گرمی و راحتی داشت و هم احساس کارآمد بودن و مفیدی. به این ترتیب احساسی خوشایند خواهید داشت و در عین حال تمرکز بیشتری موقع کار دارید. برای این کار می توانید از یک پوستر الهام بخش استفاده کنید. یا می توانید از عکسهایی که از آنها خاطرات خوبی دارید استفاده کنید. استفاده از یک تخته چوبی که هم جنبه تزئینی و هم جنبه کاربردی داشته باشد فکر خوبیست . همچنین می توانید اتاق را با فرش بپوشانید.

 

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

 

 

ترجمه و ویرایش : بهاره مالمیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله های ویژه

مقاله های مرتبط

پروژه های ویژه

EY

 EY  : ارنست و یانگ یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی است که مقر آن در لندن، انگلستان است. EY یکی از بزرگترین شرکت های خدمات حرفه ای حسابداری در جهان است .  یکی چهار از شرکت  بزرگ در زمینه حسابداری است .   طراحی: پروژه EY با میزهای اداری سریN و دیوایدرهای پارچه ایی ...

اتاق بازرگانی ایران و آلمان

اتاق بازرگانی ایران و آلمان: قوی ترین اتاق بازرگانی در ایران شناخته می شود و تنها اتاق بازرگانی اروپایی مستقل در ایران می باشد.این اتاق موسسه ای مهم در روابط تجاری بین دو کشور ایران و آلمان می باشد.   طراحی: در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی،از میزهای اداری ساده و مقاوم با بالاترین کیفیت و ...

محصولات مرتبط

رفتن به بالا