از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

X

پانل آکوستیک (Acoustic Panels ) چیست و در چه محل هایی کاربرد دارد ؟

پانل های صوتی که اغلب با نام پانل های آکوستیک شناخته می شوند قطعاتی هستند که  برای کاهش صدا و کنترل صدا در بسیاری از فضاهای مختلف استفاده می شوند . این پانل های جذب کننده صدا ، در انواع مختلفی از اندازه ها و رنگ ها تولید می شوند  تا شرایط استفاده در محیط ...

۳۰ مرداد ۱۳۹۷

پانل های صوتی که اغلب با نام پانل های آکوستیک شناخته می شوند قطعاتی هستند که  برای کاهش صدا و کنترل صدا در بسیاری از فضاهای مختلف استفاده می شوند . این پانل های جذب کننده صدا ، در انواع مختلفی از اندازه ها و رنگ ها تولید می شوند  تا شرایط استفاده در محیط های مختلف ( اغلب محیط های اداری )  ، با بودجه های متفاوت  و دوام  های متفاوتی را  داشته باشند . عموما  پانل های دیواری آکوستیک با استفاده از پارچه کاور می شوند تا ظاهر زیباتر  و دکوراتیو تری داشته باشند  وحتی در برخی موارد به عنوان یک المان دکوراسیون داخلی از آنها استفاده می شوند( در برخی موارد به عنوان مثال هنگام استفاده در اتاق های جلسه رنگ این پانل ها را با رنگ مبلمان اداری هماهنگ انخاب می کنند تا باعث ایجاد هارمونی در محیط شود )  .

پانل آکوستیک (Acoustic Panels ) چیست و در چه محل هایی کاربرد دارد ؟

پانل آکوستیک (Acoustic Panels ) چیست و در چه محل هایی کاربرد دارد ؟

این پانل ها عموما ساخته شده از فوم آکوستیک ضد آتش با درجه A  هستند ، و اغلب با  پوشش پارچه یا با فلز سوراخ شده پوشش داده می شوند  . پلی استر، پلی پروپیلن، پنبه و پشم شیشه  انواع مواد تشکیل دهنده این پانل های آکوستیک هستند . این پانل ها از نظر کاربرد به دو نوع  مناسب برای استفاده در محیط های  داخلی و خارجی دسته بندی می شوند .

 

 

پنل آکوستیک , پانل آکوستیک با روکش پارچه , پانل آکوستیک دیواری

 

نویسنده:گروه IT شرکت دنیته ۹۷/۰۵/۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا