دکوراسیون اداری

دلیل اهمیت دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری یکی از مهم ترین فاکتورها و المان های موفقیت یک کسب و کار است و باعث افزایش خلاقیت نیروی انسانی و افزایش بهره وری سازمانی خواهد شد. راحتی و آسودگی نیروی انسانی و افزایش علاقه به سازمان از مهم ترین دست آوردهایی است که سازمان ها پس از باز طراحی دکوراسیون اداری متوجه آن شده اند. همچنین درصورتی که سازمان دارای مشتری حضوری باشد، حس یکپارچگی سازمانی که با دکوراسیون اداری در مشتری دست می دهد باعث بالا رفتن میزان موفقیت تیم فروش می شود. دکوراسیون اداری نه تنها بر زیبایی و جذابیت فضای کار تاثیر می‌گذارد، بلکه بر هویت، فرهنگ و ارزش‌های سازمان نیز منعکس می‌شود و حس تعلق خاطر را درون افراد حاظر در یک سازمان افزایش می دهد.

 

درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید!​

برخی از پروژه های دکوراسیون و چیدمان اداری دنیته

پروژه طراحی دکوراسیون اداری و مبلمان اداری محیط کاری بام

نیروی انسانی خلاق در محیط های کاری خلاقانه کار می کنند!

در پروژه دکوراسیون اداری و مبلمان اداری محیط کاری بام، دنیته با استفاده مناسب از رنگ و المان های محیطی و همچنین اداری فضایی پر انرژی و خلاق را طراحی کرده است. 

طراحی دکوراسیون اداری

شرایط این روزهای کسب و کارها در سرتاسر جهان به بهترین حالت ممکن نیست و کسب و کارها با مشکلات متعددی که اکثر آنها اقتصادی هستند دست و پنجه نرم می کنند و بنظر می رسد کماکان طالع بد ویروس کووید ۱۹ بر کسب و کارها سایه انداخته است.طراحی دکوراسیون داخلی اداری مناسب اینجا به کمک کسب و کارها می آید. طراحی دفتری که دارای کاربردهای مختلف باشد و به اصطلاح هایبرید باشد بسیار حائز اهمیت است. دیگر دوران دفاتر کاری خشک و بی روح گذشته است. نیروی انسانی نیاز به محیطی دارد که به اندازه خانه راحت باشد و از طرف دیگر به قدری طراحی داخلی هیجان انگیزی داشته باشد که هر روز برای کار کردن در آن محیط شوق و انگیزه داشته باشد.

 

پروژه طراحی دکوراسیون اداری و مبلمان اداری ویرا ماینر

دکوراسیون اداری انعطاف پذیر چگونه است؟

در طراحی دکوراسیون اداری انعطاف پذیر، مبلمان اداری مدرن جایگاه ویژه ای دارد. مبلمان اداری باید به گونه ای باشند که کاربردهای مختلفی را به دفتر تزریق کند. مفهوم دفاتر کار انعطاف پذیر تقریبا کمی پس از ورود استارتاپ ها به ایران شکل گرفت. آن روزها همه آرزوی کار کردن در محیطی مانند محیط کار گوگل را داشتند. اکنون پس از گذشت سالها این موضوع دیگر یک آرزو نیست و دکوراسیون و مبلمان اداری به سطحی از پیشرفت رسیده که محیط کاری برخی شرکت ها و استارتاپ ها مانند گوگل انعطاف پذیر و جذاب شده است.

 
 

پروژه طراحی دکوراسیون و مبلمان اداری مرکز نوآوری دانشکده برق و مکانیک دانشگاه امیر کبیر

در این پروژه طراحی دکوراسیون، چیدمان و مبلمان اداری یک فضای کار اشتراکی برای دانشگاه امیرکبیر انجام شد.

چرا باید به طراحی داخلی محیط کار توجه ویژه‌ای داشته باشیم؟

این روز ها در هر کسب و کاری خلاقیت و متفاوت بودن حرف اول را می زند. وجود بازار های متنوع و رقیبان قدرتمند و زیاد، تنها یک راه را برای به نتیجه رساندن کسب و کار برای شما باقی گذاشته است و آن هم پرورش و اجرای ایده های خلاقانه است تا افراد بیشتری را به سمت محصول و یا خدمات شما جذب کند. یکی از مهم ترین نکاتی که می تواند بر کیفیت کار افراد و پرورش خلاقیت آن ها تاثیر بگذارد، دکوراسیون داخلی اداری محل کارشان است. استفاده مناسب از رنگ ها، مبلمان اداری و تجهیزات کاربردی و زیبا، که همزمان بتواند نیاز های افراد را پاسخگو باشد. از این رو، می توان گفت که طراحی داخلی اداری در واقع طراحی راهی برای رسیدن به سود بیشتر و پیشرفت سازمان و کسب و کارتان است.

 

پروژه طراحی دکوراسیون اداری و مبلمان اداری ساختمان کافه بازار

طراحی دکوراسیون، چیدمان و مبلمان اداری برای طبقاتی از ساختمان مرکزی کافه بازار که شامل دپارتمان های مختلف بود انجام شد.

ویژگی های دکوراسیون اداری مناسب برای سازمان شما

تناسب با هویت و شخصیت سازمان: دکوراسیون اداری باید نشان‌دهنده فعالیت، رویکرد و ارزش‌های سازمان باشد. برای مثال، یک شرکت ورزشی باید از عناصر دکوری مرتبط با ورزش استفاده کند.

  • کارایی و بهره‌وری: دکوراسیون اداری باید به افزایش کارایی و بهره‌وری کارکنان کمک کند. برای این منظور، باید از مبلمان مناسب، نورپردازی خوب، چیدمان هوشمندانه و فضای مناسب برای تعامل و استراحت استفاده شود.
  • زیبایی و جذابیت: دکوراسیون اداری باید چشم‌نواز و جذاب باشد تا احساس خوش‌آیندی را در کارکنان و مشتریان ایجاد کند. برای این منظور، می‌توان از رنگ‌های مناسب، تصاویر، گل‌ها، گیاهان سبز و عناصر هنری استفاده کرد.
  • پلان منعطف: دکوراسیون اداری باید قابل تغییر و تطبیق با نیازها و شرایط مختلف باشد. برای این منظور، می‌توان از مبلمان قابل حمل، جداکننده‌های قابل تنظیم و فضاهای چندمنظوره استفاده کرد.

مراحل انجام دکوراسیون فضای شما

تماس با دنیته از طریق لینک زیر

هماهنگی برای بازدید از فضای شما

اجرای سریع و بدون دردسر

برای دریافت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید!​

برخی دیگر از پروژه های دکوراسیون و چیدمان اداری دنیته

برای دریافت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید!​

دنیته، در این سالها تجربه همکاری با بزرگترین برندهای استارتاپی کشور را داشته است.

برای دریافت مشاوره تخصصی مبلمان و چیدمان اطلاعات خود را وارد کنید.

برای دریافت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید!