از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

دنج محصول جدید دنیته راه حلی نو برای کار و ملاقات در رویدادها و محیط های شلوغ

X

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

خریدار محصولات دنیته باید توجه کند که :
•    شرکت مبلمان پیشرفته دنیته ، اولین تولید کننده و عرضه کننده مبلمان اداری ، شامل میزهای اداری و فایلینگ و انواع صندلی اداری در غالب DIY (مونتاژ آسان توسط خود خریدار) می باشد . کلیه محصولات در بسته بندی کامل (کارتن های مقاوم و محافظ چند لایه حباب دار ) همراه با مشخصات دقیق و دفترچه راهنمای نصب عرضه می شوند.
•    قیمت محصولات دنیته با رعایت حقوق مصرف کننده و احترام به اصل مشتری مداری بصورت یکپارچه در ایران لحاظ گردیده است ، و خرید مستقیم از شرکت دنیته ، نمایندگی های فروش یا فروشگاههای اینترنتی مجاز ، تغییری در قیمت را در پی نخواهد داشت.
•    گارانتی محصولات با رعایت شرایط مرتبط با هر کالا به صورت مادام العمر بوده و خدمات پس از فروش تا ۲ سال ارائه خواهد شد.
•    درصورتی که خریدار قادر به نصب محصول نباشد ، یا ماهیت محصول به نوعی باشد که نیاز به نصب و آماده سازی توسط کارشناسان دنیته داشته باشد ، مبلغ آن به عنوان درصدی از مبلغ فاکتور محاسبه و از خریدار اخذ می گردد.
•    امکان سفارش گذاری در ۷ روز هفته و هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است و کارشناسان فروش دنیته در اولین فرصت ممکن در روزهای کاری و ساعات اداری ، جهت هماهنگی و ثبت جزئیات سفارش با شما تماس خواهند گرفت . بدیهی است که ثبت اطلاعات تماس صحیح و کامل ضروری است.
•     منظور از روزهای کاری ، شنبه تا پنجشنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی و منظور از ساعات اداری ۸:۳۰ تا ۱۷ می باشد.
•    دنیته همواره در تلاش است که محصولات خود را در اسرع وقت برای خریداران گرامی ارسال کرده و به ایشان تحویل دهد ، ولی چنانچه به علل غیرمنتظره یا اتمام موجودی کالا ، امکان تحویل محصول وجود نداشته باشد ، حتی پس از ثبت سفارش خریدار ، دنیته می تواند سفارش را کنسل کرده و مبلغ پیش پرداخت را مسترد کند. درغیر اینصورت خریدار می تواند محصول دیگری را جایگزین کرده و یا برای تولید محصول مورد نظر زمان بیشتری در لیست انتظار باقی بماند.
•    حمل محصولات دنیته در تهران و کرج دارای نرخ مصوب می باشد ، و حمل کالا به شهرهای دیگر از هر طریق ممکن به صورت پسکرایه خواهد بود.
•    در صورتی که در زمان تحویل و نصب محصول ، خریدار به خدمات دیگری خارج از حد عرف دنیته نیاز داشته باشد ، باید قبلاً اعلام کرده ، هماهنگی های لازم انجام شده و هزینه های آن را در هنگام تسویه بپردازد.
•    هنگام تحویل محصول باید کالا به دقت توسط خریدار بررسی شود ، نوع مشخصات محصول با سفارش خریدار و اطلاعات درج شده بر روی بسته بندی تطبیق داشته باشد و سلامت کالا توسط فرد تحویل گیرنده تایید و در رسید تحویل ثبت شود. بدیهی است پس از آن هرگونه اعلام نقص یا ایراد ، نیاز به اثبات با مستندات کافی دارد.
•    محصولات با هماهنگی کامل با خریدار ، و به آدرسی که وی درهنگام ثبت سفارش مشخص کرده ارسال می شود. چنانچه آدرس محل تحویل تغییر داشته باشد در زمان مقتضی باید از سوی خریدار اعلام گردد. لازم است که خریدار در زمان تحویل محصول حضور داشته باشد، چنانچه علیرغم هماهنگی صورت گرفته خریدار در محل حاضر نباشد ، تحویل بعدی مستلزم صرف هزینه و زمان بیشتری خواهد بود.
•    پیش از تحویل محصول ، خریدار ملزم به تسویه مبلغ فاکتور فروش است.

شرایط انصراف از خرید محصول یا عودت آن:
•    خریدار ظرف مدت ۳ روز کاری و با این پیش شرط که محصول مورد نیاز وی تولید نشده باشد ؛ امکان انصراف از سفارش محصول را دارد ؛ البته درصورتی که محصول مورد نظر سفارشی ساز نباشد . اگر محصول قبل از اعلام انصراف به خریدار تحویل داده شود ، تنها در صورتی این انصراف قابل قبول است که بسته بندی محصول باز نشده باشد و هزینه حمل آن از مبلغ پیش پرداخت کسر گردد.
•    نظر به پیچیدگی طراحی و ساخت محصولات سفارشی ، لازم است خریدار در هنگام ثبت سفارش به تفاوت محصولات روتین و سفارشی دقت نماید ؛ چراکه هرگونه انصراف از خرید محصول سفارشی ، برحسب نوع محصول و درصد پیشرفت تولید آن ، باید مورد بررسی توسط کارشناسان دنیته قرار گیرد و در صورت تایید لغو سفارش ، بین ۱۰ تا ۳۰ درصد از مبلغ پیش فاکتور کسر خواهد شد.
•    در صورتی خریدار هنگام تحویل کالا ، متوجه نقص یا ایراد فنی در محصول گردد یا مشخصات محصول با سفارش ثبت شده و مشخصات درج شده روی بسته بندی ثفاوت داشته باشد ، باید ظرف مدت ۲ روز کاری مراتب را با ذکر جزئیات به بخش خدمات پس از فروش دنیته اعلام نماید؛ این موارد مورد بررسی قرار گرفته و درصورتی که ایرادات فنی ناشی از استفاده نادرست خریدار و خارج از تعهدات گارانتی نباشد ، با هزینه کامل دنیته رفع نقص یا تعویض می گردد. البته اندکی تلورانس در رنگ محصول به دلیل تفاوت در صفحه نمایش های مختلف ، بدیهی است و شامل این موارد نمی گردد.

سپاس از انتخاب و خرید شما

رفتن به بالا