از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

دنج محصول جدید دنیته راه حلی نو برای کار و ملاقات در رویدادها و محیط های شلوغ

X
زیبا-شناختی

پنج روند برتر زیباشناختی،طراحی دکوراسیون و استفاده از متریال در سال ۲۰۱۹

۵ روند برتر زیباشناختی،طراحی دکوراسیون و استفاده از متریال در سال ۲۰۱۹ یک محیط هماهنگ و خوش آهنگ سبب می‌شود تا رفتن به محل کار برای همه لذتبخش شود . در این راستا ، ما خرسندیم که این مرور اجمالی بر پنج روند کلیدی که درهفته طراحی Clerkenwell  لندن به آن ها اشاره شده و ...

۲۵ آذر ۱۳۹۷

۵ روند برتر زیباشناختی،طراحی دکوراسیون و استفاده از متریال در سال ۲۰۱۹

یک محیط هماهنگ و خوش آهنگ سبب می‌شود تا رفتن به محل کار برای همه لذتبخش شود . در این راستا ، ما خرسندیم که این مرور اجمالی بر پنج روند کلیدی که درهفته طراحی Clerkenwell  لندن به آن ها اشاره شده و در محیط های اداری پیشتاز که در آینده طراحی می شوند بیشتر آن ها را خواهید دید را بررسی و ارائه کنیم .

  • روشناییها

استفاده از روشناییهایی همانند انفجاری از رنگ ها.دیگر نور و روشنایی معنای گذشته را ندارد و حالا دیگر استفاده از روشنایی هایی که نماد گونه و الهام بخش هستند رو به افزایش است . روشنایی هایی که بعضاً حتی به یک نماد هنری تبدیل شده اند . این روند در سال ۲۰۱۹ به عنوان بخش مهمی از طراحی دکوراسیون دفاتر کار رو به گسترش خواهد بود.همچنین استفاده از رنگ در روشنایی و نورپردازی های رنگی .  برخی رنگهای روشنایی که بسیار مورد علاقه هستند عبارتند از: نارنجی پررنگ، زرد خردلی و سبز بانشاط .

brights

  • فرمهای طبیعی

این موضوع به استفاده از متریالهای طبیعی اشاره دارد . با آوردن زندگی گیاهی و بیوفیلیا می‌توان فضاهای سالمی را ساخت که نه تنها کیفیت هوا را بهبود می‌بخشند بلکه به ارتباط دهی مجدد انسان و طبیعت نیز کمک می‌کنند و برای بهبود سلامت روانی و تندرستی عمومی در محل کار بسیار مهم هستند  . تقسیم‌کننده‌های داخلی «شلف فلزی » دنیته می‌تواند بیوفیلیا و زندگی گیاهی را به فضاهای داخلی  با امکان قرار دادن طیف وسیعی از گیاهان در دسترس اضافه کند.

design

form

  • وابی-سابی

وابی‌سابی ،  برای توصیف زیبایی آثاری استفاده می‌شوند که تمایل به طبیعی بودن و سادگی و بی‌پیرایگی دارند و از تفاخر و خودنمایی گریزان‌اند . وابی- سابی یک مفهوم در زیبایی‌شناسی سنتی ژاپنی است که یک جهان بینی بر پایه پذیرش ناپایداری و زودگذری و پذیرش نقص هاست . این نوع تفکر زیبایی شناختی به عنوان یک نوع زیبایی ناپایدار، ناتمام توصیف می‌گردد.  این مفهوم ژاپنی (  Wabi-sabi  ) به معنای ناکامل کامل است . بیشتر بر صنایع دستی تمرکز دارد . بالاتر از هر چیز، مفهوم آن درباره یافتن زیبایی در عدم کمال با فاصله گرفتن از حداقلها است .

vabi

  • تکنولوژی تلفیق‌شده

اخیراً، تلفیق تکنولوژی در متریالها و مبلمان به یک روند مهم تبدیل شده است ، و این چیزیست که به طور یکپارچه در زمینه‌های کلیدی در محل کار ، با هدف ترغیب و تشویق همکاری بیشتر کاربرد دارد . میز ارتفاع متغیر ، لاکر و فایلینگ های هوشمند با سنسورRfid  و محل وصل شارژر در میز های اداری ، نمونه هایی عالی از مبلمان تلفیق شده با تکنولوژی هستند  . برخی از بهترین طراحان و معمارانی که امروز کار می‌کنند به دنبال الهام گیری هستند ، الهام از دنیای هایتک فردا.

technology

  • تجمل باروک

مشخصه جنبش باروک که نخستین بار در اروپا در اوائل قرن هفدهم ظاهر شد یک رویکرد حداکثرگرایانه ، بود. این جنبش نام خود را از عبارت پرتغالی barocco گرفته است، که یک مروارید با یک شکل نامعمول را توصیف می‌کند – که خودش یک مفهوم وابی-سابی است . از اینرو، این نوع جدید از تجمل که ما به آن علاقه‌مندیم درباره تظاهر و خودنمایی نیست، بلکه با جزئیات در  فرم و فضا ، ایجاد می‌شود . استفاده از فلزات ، متریالهای برنجی ، مرمری و مخملی ، جزو تجملیترین متریالهای سال خواهند بود و احتمالا میزهایی با صفحه سنگ مرمر یکی از نمادهایی است که بیشتر خواهید دید.

 

baroque1

baroque2

نویسنده:گروه IT شرکت دنیته ۹۷/۰۹/۲۵

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقاله های ویژه

مقاله های مرتبط

پروژه های ویژه

EY

 EY  : ارنست و یانگ یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی است که مقر آن در لندن، انگلستان است. EY یکی از بزرگترین شرکت های خدمات حرفه ای حسابداری در جهان است .  یکی چهار از شرکت  بزرگ در زمینه حسابداری است .   طراحی: پروژه EY با میزهای اداری سریN و دیوایدرهای پارچه ایی ...

اتاق بازرگانی ایران و آلمان

اتاق بازرگانی ایران و آلمان: قوی ترین اتاق بازرگانی در ایران شناخته می شود و تنها اتاق بازرگانی اروپایی مستقل در ایران می باشد.این اتاق موسسه ای مهم در روابط تجاری بین دو کشور ایران و آلمان می باشد.   طراحی: در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی،از میزهای اداری ساده و مقاوم با بالاترین کیفیت و ...

محصولات مرتبط

رفتن به بالا