از اولین نفراتی باشید که پیشنهادهای ویژه ما را دریافت می کنید.

X

دنج محصول جدید دنیته راه حلی نو برای کار و ملاقات در رویدادها و محیط های شلوغ

X

اصفهان پلاس

ساخت مبلمانی جدید و شکیل در ایران شرکت آیکیا، یک شرکت سوئدی در حوزه طراحی، تولید وفروش مبلمان آماده، تخت‌خواب، میز و سایر لوازم اصلی و فرعی منزل است که مزیت رقابتی ویژه ای دارد. اگر تا به حال از محصولات IKEA خریداری کرده باشید می دانید که محصولات این شرکت همگی به صورت Flat ...

۱۵ بهمن ۱۳۹۷

ساخت مبلمانی جدید و شکیل در ایران

دنیته

شرکت آیکیا، یک شرکت سوئدی در حوزه طراحی، تولید وفروش مبلمان آماده، تخت‌خواب، میز و سایر لوازم اصلی و فرعی منزل است که مزیت رقابتی ویژه ای دارد.

اگر تا به حال از محصولات IKEA خریداری کرده باشید می دانید که محصولات این شرکت همگی به صورت Flat pack هستند، به این معنی که نیاز به مونتاژ شدن و سرهم کردن دارند. این امر سبب می شود که هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا کند، هزینه های انبارداری کم شود و از همه مهمتر شما هزینه ای بابت مونتاژ کردن آنها نمی پردازید و عملا با سرهم کردن این اجناس توسط خودتان، هزینه ای که شرکتهای دیگر از شما برای مونتاژ اخذ می کنند، در جیب خودتان باقی می ماند. همچنین حس وابستگی بهتری نسبت بهوسایل پیدا می کنید.

مزیت دیگری که این نوع بسته بندی دارد این است که شما نیاز به ماشین باری برای حمل و نقل محصولات به درب منزلتان ندارید و می توانید با وسیله نقلیه خودتان محصولات خریداری شده را به منزلتان انتقال دهید. در نهایت همه اینها سبب می شود که شما هزینه های کمتری بپردازید و بتوانید محصول دلخواهتان را با قیمت نازل تری تهیه کنید.
بومی سازی ایکیا توسط برند دنیته:

اخیراً برند دنیته در ایران کار مشابهی را انجام داده است. نوآوری، کارایی بالا، طراحی مینیمال و چابکی، ارزش های کلیدی این برند و محصولات ارائه شده توسط آن خواهد بود.

محصولات دنیته که با شعار ” دنیته ، مبلمان پیشرفته “خود را معرفی کرده اند با هدف سهولت خریداران همگی به صورت مونتاژ و بسته بندی شده (Do It Yourself= DIY) ارائه می شوند؛ هرچند که این گروه از محصولات همگی از پایه و در مراحل طراحی تا تولید، تست می شوند اما نصب توسط کارشناسان دنیته نیز جزو سرویس های این مجموعه است.

دنیته معتقد است که یک استارتاپ است و به همین دلیل با فرهنگ و نوع عملکرد این فضا آشناست. محصولات اداری دنیته مناسب ترین گزینه ها برای استارتاپ ها هستند . یکی از دلایل اصلی که سریعتر بودن جزو ارزش های دنیته است، سرعت استارتاپها و رو به رشد بودن آنهاست . خصلت سرعت در تهیه باعث می شود که استارتاپ ها در هر زمان بتوانند به سرعت محصولات مورد نیازشان را تامین کنند و قابل ارتقاء بودن نیز باعث می شود که در مسیر پیشرفت، هزینه ها کنترل شود. همچنین همه می دانیم که محیط کاری خوب، یکی از مسائل مهم در بالا بردن بهره وری است.

تفسیر پیشرفته از نظر دنیته یعنی قابل ارتقاء بودن یک محصول، کم جا بودن و تنوع در کارکرد یک محصول. دنیته سعی دارد تا یک سبک انتخاب باشد، انتخابی که سریع تر، سبک تر و آسان تر است و این خصلت ها به صورت دنباله داری در همه ویژگی های محصولات و ماهیت برند جاری باشد.

سری اول از محصولات دنیته، قرار است از اولین شنبه مهرماه با همکاری دیجی کالا به فروش برسد و در صورت استقبال مردم، سایر محصولات نیز بصورت اینترنتی عرضه شود.

 

اصفهان پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله های ویژه

مقاله های مرتبط

پروژه های ویژه

EY

 EY  : ارنست و یانگ یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی است که مقر آن در لندن، انگلستان است. EY یکی از بزرگترین شرکت های خدمات حرفه ای حسابداری در جهان است .  یکی چهار از شرکت  بزرگ در زمینه حسابداری است .   طراحی: پروژه EY با میزهای اداری سریN و دیوایدرهای پارچه ایی ...

اتاق بازرگانی ایران و آلمان

اتاق بازرگانی ایران و آلمان: قوی ترین اتاق بازرگانی در ایران شناخته می شود و تنها اتاق بازرگانی اروپایی مستقل در ایران می باشد.این اتاق موسسه ای مهم در روابط تجاری بین دو کشور ایران و آلمان می باشد.   طراحی: در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی،از میزهای اداری ساده و مقاوم با بالاترین کیفیت و ...

محصولات مرتبط

رفتن به بالا