درباره ما

درباره ما
تیم دنیته

تیم دنیته

دنیته با طرز فکر یک startup راه اندازی شده است و به همین دلیل با خصوصیات این فضا کاملا آشناست . سرعت و چابکی در عملکردها و ساختار دنیته و محصولات آن از همین محیط و مفهوم سرچشمه گرفته و به تمامی بخش ها انتقال داده شده است . کلیه محصولات دنیته به ویژه انواع ميز گروهي ، به شکل DIY طراحی شده اند و در بسته بندی های مناسب ( با مقاومت بالا و در حجم های منطقی ) ارائه می شوند .

 

تولید مبلمان اداری

کارخانه دنیته ، ابتدای سال ۱۳۹۶ از کرج به تهران انتقال پیدا کرد ، این انتقال و توسعه تنها پس از ۶ ماه اتفاق افتاد و فضای تولید از یک کارگاه کوچک ۹۰ متری به فضایی معادل ۷۰۰ متر مربع تغییر یافت . توسعه زود هنگام دنیته به دلیل فرم محصولات و استقبال مصرف کنندگان بوده و این خود بخشی از مدل یک startup در فرآیند کسب و کار است .دنیته یک فرایند تولید مطمئن و بالاترین کیفیت مبلمان تولید شده را تضمین می کند.

 

طراحی محصول

طراحی محصول

تیم توسعه محصولات حرفه ای و با تجربه دنیته و گروه نوآوری با هم همکاری می کنند تا راه حل های بهینه و باکیفیتی را پیدا کنند که کاربردی بوده و به راحتی با فضاهای مختلف سازگار باشد.

 

مبلمان سفارشی

ما انواع مبلمان مدرن از جمله میزهای کارشناسی،میزهای مدیریت،میزهای کنفرانس،میزهای جلسه،میزهای گروهی و … را تولید میکنیم و کلیه محصولات را طبق نیاز مشتری و براساس فضایی که دارند طراحی و تولید میکنیم .
فقط کافیست با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

 

خدمات مشتری

خدمات مشتری

برقراری ارتباط کارآمد ، مفید و پویا با هر مشتری یک اصل اساسی در اخلاق کاری ما است.