تست

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

1. میز گروهی وسط

میز و صندلی با ابعادی مناسب ، فضایی برای حداکثر افراد فراهم می کند در حالی که کمترین جای ممکن را اشغال می کند .

2. میز کارمندی کنار دیوار

وقتی که ممکن است میز ها را مقابل دیوار قرار دهید تا فضای بیشتری فراهم کنید . اگر فایل ها باید شناور ( چرخ دار ) باشند ، اطمینان حاصل کنید که فضایی برای حرکت صندلی ها هس تا مزاحم کارکنان نشوند .

3. فایل سه کشو شخصی و ثابت

فایل شخصی علاوه بر اینکه به محیط رنگ و تنوع می دهد ، شلوغی بصری روی میز را کم میکند و منجر به ظاهر تمیز و مرتب میز ها می شود .

4. میز کارشناشی ومدیریت

حضور سرپرست در مرکز دفتر ، فضای کار را عمومی می کند و احساس در دسترس بودن را انتقال می دهد . فایل های ال این میزها ، باعث ایجاد فضایی برای همکاری افراد می شود و کارکنان را دعوت میکند به ایستادن و گفتگو .

5. میز ایستاده

یک میز ایستاده موقت «میزهای داغ» که به هیچ کسی اختصاص ندارند و تنها برای یک ارائه و تحویل سریع است ، باعث حرکت و همکاری در طول شرکت میشوند .

6. میز غذاخوری + نیمکت

این میز ها چیزی بیشتر از یک میز ساده برای غذا خوردن است . اینجا قسمتی است که کارکنان را ترغیب به غذا خوردن مشترک با همکاران می کند و این محل را به فضای دیگری برای ارتباط و همکاری بدل می سازد .

7. پاف و نیکمت متحرک

پاف هایی مربوط به میز های آزاد در انتهای هر میز کار گروهی ، امکانی را فراهم می کند تا زمان موقتی را جدا از صندلیهای شخصی بگذرانید و باعث جنبش ، تحرک و سلامتی می شوند .

8. میز کنفرانس + پینگ پنگ

یک نمونه از محصولات چند کاربرده است ، که علاوه بر میز جلسه به عنوان میزی برای بازی هم عمل می کند و باعث می شود اتاق کنفرانس شما به عنوان فضایی برای عملکردهای بعد از ساعت کار یا یک رقابت دوستانه هم آماده باشد .

9 . مبل مدولار + مبل ال

فضایی در سالن عمومی با چندین قطعه مبل ماژولار که می تواند محیط یک جلسه کاری ، فضای گپ و گفت های بعد از ساعت کاری و یک مکان برای همکارای در مورد یک کار گروهی را برای شما شبیه سازی کند .

10. پاف و چهارپایه برای ملاقات

پاف های عمومی زیر پنجرههای اتاق کنفرانس امکان بیشتر و خودمانی تری را برای ملاقات فراهم میکنند ؛ وقتی اتاق جلسه خالی است ، آنها به عنوان فضای خصوصی آرام با نور فراوان عمل می¬کنند .

11. اتاق سکوت و ایستگاه گفتگو

« اتاق ساکت » که با مبلمان اداری مناسب چیده شده است ، فضایی برای استراحت و تمرکز فراهم میکند تا امکانی برای کار و تفکر شخصی فراهم می شود .

12. میز پذیرش و مبلمان

فضای پذیرش راحت با مبلمان و میز های جلومبلی ، فضایی آرام برای مصاحبه شوندگان و مهمانان است تا خودشان را آماده کنند یا برای کارکنان تا دور از میزشان کار کنند .

13. میز ایستاده و stool

اتاق کنفرانسی کوچکی با میز ارتفاع بلند و صندلی های stool ، فضای غیررسمی برای ملاقاتهای صمیمی یا کارهای متمرکز فراهم میکند .