ویژگی محصولات دنیته

بیشترین استفاده از افراد، در شبکه ­سازی و بهینه­ سازی فرآیندها است ; در صورتی که کار تغییر کند، محیط اداری سازگار می‌شود. فضایی که در آن فرد در محوریت قرار ­گیرد، در کنار راه­ حل­های انعطاف پذیر، تعدیلی و فاکتورهای انسانی قادر به ایجاد محیطی مناسب برای همکاری و به اشتراک­ گذاری منابع لازم جهت زندگی و کار باکیفیت ­تر است. فضای کار، خود را حول این شرایط جدید شکل می­دهد: با رد هر تجویزی، دوستانه و انعطاف­ پذیر و مناسب می‌­شود. در یک کلام انسانی‌تر می­‌شود.

میز های کنفرانس دنیته

مبتنی بر کاربر

شرکت دنیته کاربر محور است.

محیط کار، محیط گسترش یافته­ای است که کارمندان بیشتر روزشان را در آن می­گذرانند، آن­ها نه تنها نیازمند عملکرد مناسب و کارآیی هستند، بلکه نیازمند زندگی در محیطی راحت، دلپذیر و محرک هستند. دنیته  فناوری و طراحی را در خدمت کاربران قرار داده، و راه­حل­هایی ایجاد کرده که امکان بروز پتانسیل­های موجود در فضا و افراد فراهم شود؛ محیطی که در آن احساس راحتی و رهایی خواهیم کرد و کار را به روش­ها، زمان­ها و مکان­هایی که دوست داریم انجام می­دهیم، با راحتی و رفاهی که همه­ ی حواس را درگیر می­کند، از کاهش سروصدا و شلوغی­ها گرفته تا کیفیت فضای داخلی.

سفارشی سازی

دنیته سفارشی ­سازی می­کند.

به لطف متعادل بودن سیستم تجهیزات شرکت و انعطاف­پذیری سازمانی، دنیته می­تواند روش­های سفارشی سازی را در هر فضایی و برای هر عملکردی ایجاد کند، تا با توجه به تخصص و تحقیق طراحان، فضای کار در هماهنگی با نیازهای عملیاتی، زیباشناختی و بودجه­ی موجود طراحی شود. سفارشی­سازی محصولات شامل طیف گسترده­ای از انتخاب­های رنگی و ادغام تجهیزات و وسایل با سیستم­های فن­آوری می­باشد به نحوی که محیط­های تحریک کننده و چند منظوره ایجاد شود.

سفارشی سازی محصول
مودولار بودن محصول

مدولار بودن

دنیته مدولار است.

تمام محصولات دنیته نوعی تعادل را بیان می­کنند که با توجه به فضای موجود، ویژگی­های طراحی، هویت و همچنین نیازهای مردم می­تواند راه­حل­های نامحدودی ارائه کند. میزها، ظروف  و قفسه­ی کتاب­ها تنها به عنوان اثاثیه تکمیلی در یک رویه­ی سنتی تصور نمی­شوند، بلکه به عنوان ابزاری برای طراحی سناریوهای زندگی و کار تصور می­شوند، در حالی­که به­طور مدام خودشان را با طیف گسترده­ای از موارد استفاده و موقعیت­هایی که دائماً در حال هستند، سازگار می­کنند. متعادل بودن محصولات دنیته امکان ایجاد راه­­حل­هی کامل، سازگار و کارآمد را با حداکثر سادگی، حتی در فضاهای دشوار یا ترکیبی در محیط دفتر و فضاهای داخلی فراهم می­کند.

کار هوشمندانه

 دنیته مبتنی بر کار هوشمندان است.

مفهوم «کار هوشمندانه» مبنایی برای تحول عمیق در محیط اداری است که از طریق یک فرآیند پیچیده صورت گرفته و در پاسخ­های عمومی و راه­حل­های استاندارد محصور نیست. دفاتر جدید بر مبنای ابزارهای ارتباطی و مکاتبه­ای ایجاد می­شوند که امکان کار آنلاین در هر مکان و زمانی را فراهم می­کند، این روند همچنین یک تکامل فرهنگی و اجتماعی است که به عنوان ارزش­های بنیادی، آزادی، خودشکوفایی و هماهنگی بین بدن، ذهن و محیط شناخته می­شود. دنیته در پاسخ به این انقلاب مداوم و با توجه به راه­حل­هایی فعالیت می­کند که به کاربران امکان می­دهد بسته به فعالیتی که می­خواهد انجام دهد، میان موقعیت­های مختلف دست به انتخاب بزند: چه به صورت فردی و چه به صورت گروهی، با یک طرح و فاکتور انسانی که فرد را در مرکز هر موقعیتی قرار می­دهد.

هوشمند سازی محصول