طراحی دکوراسیون دفتر کار

میز کنفرانس اداری Fit-C

نحوه طراحی یک دفتر به درستی می تواند تأثیر شگرفی در تجارت شما داشته باشد.

آیا می دانید یک فضای اداری با طراحی مناسب می تواند در موفقیت کسب و کار شما تأثیر بگذارد؟

ایده های طراحی دفتر شما باید ارزش های شرکت شما را به شکلی مجسم کند که باعث می شود همه افراد در کار عالی باشند.

باور کنید یا نه ، اما طراحی داخلی یک شرکت می تواند عاملی تعیین کننده در موفقیت و عملکرد آن باشد. در واقع ، یک محیط کار یکنواخت و غیرقابل تأثیر نه تنها تاثیر مثبت ندارد بلکه می تواند تأثیرات مخربی بر انگیزه و بهره وری کارمندان داشته باشد. بنابراین تعجب آور نیست که برخی شرکت ها تلاش زیادی برای ایجاد جالبترین دفاتر جهان انجام می دهند!

بخش طراحی مبلمان
در بخش تولید ،ما متخصصان بسیار ماهر داریم. آنها می توانند پروژه های مختلف طراحی مبلمان را با استفاده از نقشه های مشتری ، مانند میز ،فایل ،پارتیشن ، قفسه ،مبلمان و … انجام دهند. بهترین راه حل برای ما در صورتی که بتوانیم آن را به صورت مجموعه DIY (البته بسته بندی شده) با دستورالعمل مشتری غیرقابل جمع کردن ارسال کنیم. – در صورت نیاز مشتری می توانیم برای هر طراحی داخلی تصاویر سه بعدی ایجاد کنیم.

میز های کنفرانس مدیا اد
فضای کار اشتراکی سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران

اگر به ایده های دکوراسیون ساده نیاز دارید ، گیاهان راهی عالی برای زیباتر کردن هر فضای داخلی دفتر هستند. آنها فضایی پر انرژی را ایجاد می کنند .
اما عملکرد آنها صرفاً تزئینی نیست. مطالعات نشان می دهد که گیاهان می توانند برای بهره وری ، کاهش استرس و خلاقیت بسیار مفید باشند. یک مزیت اضافی: آنها سموم را فیلتر می کنند و هوای تمیزتری ایجاد می کنند. به عبارت دیگر ، آنها نه تنها یک سبزه سبک را به فضای کاری شما اضافه می کنند ، بلکه محیط بهتری را نیز برای همه ایجاد می کنند. حتی در یک دفتر کوچک ، چند گیاه می توانند طراحی را به طرز چشمگیری تغییر دهند. و انواع متنوعی از گیاهان سرپوشیده نیز وجود دارد که می توانند برای دفتر شما نیز مناسب باشند.

دیوار سبز

از نور طبیعی استفاده کنید
هیچ کس نمی خواهد در یک دفتر کم نور و تاریک کار کند. نور طبیعی یک ویژگی اساسی در طراحی داخلی دفتر شما است و استفاده مؤثر آن می تواند آرامش و محیطی ایجاد کند. نه تنها دفتر شما را جذاب تر می کند ، بلکه فضای مثبتی نیز ایجاد می کند و باعث بهبود رفاه کارمندان می شود.

طراحی فضای اداری

حضور کتابخانه در یک اتاق بلافاصله احساس آشنایی و راحتی را فراهم می آورد. استفاده از کتابخانه به عنوان دکوراسیون در محل کار می تواند همین نوع محیط را ایجاد کند. نه تنها باعث ایجاد احساس آرامش در دفاترمی شوند ، بلکه باعث می شوند تا دفتر شما نیز با استقبال بیشتری مواجه شود. رنگ های کتاب ها جلوه ای گرم به فضا می بخشد و حتی می توان از قفسه های کتاب نیز برای جدا کردن دو اتاق استفاده کرد.

 

 

مبلمان مدرن تپسل

جهت مشاوره و راهنمایی طراحی دکوراسیون فضای کاری خود با ما تماس بگیرین.