راه حل های کسب و کار ایجاد یک دفتر الهام بخش

راه خل های کسب و کار
حداکثر رساندن فضا+ بهره وری
یک فضای با مناطق مجزا ایجاد کنید که برای کار فردی و همکاری امکان پذیر است
ذخیره سازی فضا
فرهنگ شرکت شما
یک فضای ایجاد کنید که تیم شما را یکپارچه کند و مأموریت نام تجاری خود را تجلیل کنید
طراحی دفتر کار

طراحی دفتر کار با حداکثر استفاده از فضا + افزایش بازدهی

کارکنان تمایل به محیطی دارند که آنها را برای کشف و مدیریت ایده های شجاعانه به چالش بکشد .یک دفتر کار الهام بخش ، بهره ی کاملی از فضای فیزیکی می برد که سه ناحیه کاری مجزا دارد و باعث بهبود ارتباطات و فراهم آوردن شرایط کار آرام می شود

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

1. میز گروهی وسط

میز و صندلی با ابعادی مناسب ، فضایی برای حداکثر افراد فراهم می کند در حالی که کمترین جای ممکن را اشغال می کند .

2. میز کارمندی کنار دیوار

وقتی که ممکن است میز ها را مقابل دیوار قرار دهید تا فضای بیشتری فراهم کنید . اگر فایل ها باید شناور ( چرخ دار ) باشند ، اطمینان حاصل کنید که فضایی برای حرکت صندلی ها هس تا مزاحم کارکنان نشوند .

3. فایل سه کشو شخصی و ثابت

فایل شخصی علاوه بر اینکه به محیط رنگ و تنوع می دهد ، شلوغی بصری روی میز را کم میکند و منجر به ظاهر تمیز و مرتب میز ها می شود .

4. میز کارشناشی ومدیریت

حضور سرپرست در مرکز دفتر ، فضای کار را عمومی می کند و احساس در دسترس بودن را انتقال می دهد . فایل های ال این میزها ، باعث ایجاد فضایی برای همکاری افراد می شود و کارکنان را دعوت میکند به ایستادن و گفتگو .

5. میز ایستاده

یک میز ایستاده موقت «میزهای داغ» که به هیچ کسی اختصاص ندارند و تنها برای یک ارائه و تحویل سریع است ، باعث حرکت و همکاری در طول شرکت میشوند .

6. میز غذاخوری + نیمکت

این میز ها چیزی بیشتر از یک میز ساده برای غذا خوردن است . اینجا قسمتی است که کارکنان را ترغیب به غذا خوردن مشترک با همکاران می کند و این محل را به فضای دیگری برای ارتباط و همکاری بدل می سازد .

7. پاف و نیکمت متحرک

پاف هایی مربوط به میز های آزاد در انتهای هر میز کار گروهی ، امکانی را فراهم می کند تا زمان موقتی را جدا از صندلیهای شخصی بگذرانید و باعث جنبش ، تحرک و سلامتی می شوند .

8. میز کنفرانس + پینگ پنگ

یک نمونه از محصولات چند کاربرده است ، که علاوه بر میز جلسه به عنوان میزی برای بازی هم عمل می کند و باعث می شود اتاق کنفرانس شما به عنوان فضایی برای عملکردهای بعد از ساعت کار یا یک رقابت دوستانه هم آماده باشد .

9 . مبل مدولار + مبل ال

فضایی در سالن عمومی با چندین قطعه مبل ماژولار که می تواند محیط یک جلسه کاری ، فضای گپ و گفت های بعد از ساعت کاری و یک مکان برای همکارای در مورد یک کار گروهی را برای شما شبیه سازی کند .

10. پاف و چهارپایه برای ملاقات

پاف های عمومی زیر پنجرههای اتاق کنفرانس امکان بیشتر و خودمانی تری را برای ملاقات فراهم میکنند ؛ وقتی اتاق جلسه خالی است ، آنها به عنوان فضای خصوصی آرام با نور فراوان عمل می¬کنند .

11. اتاق سکوت و ایستگاه گفتگو

« اتاق ساکت » که با مبلمان اداری مناسب چیده شده است ، فضایی برای استراحت و تمرکز فراهم میکند تا امکانی برای کار و تفکر شخصی فراهم می شود .

12. میز پذیرش و مبلمان

فضای پذیرش راحت با مبلمان و میز های جلومبلی ، فضایی آرام برای مصاحبه شوندگان و مهمانان است تا خودشان را آماده کنند یا برای کارکنان تا دور از میزشان کار کنند .

13. میز ایستاده و stool

اتاق کنفرانسی کوچکی با میز ارتفاع بلند و صندلی های stool ، فضای غیررسمی برای ملاقاتهای صمیمی یا کارهای متمرکز فراهم میکند .

نکته فرهنگی1

برند خود را مجسم کنید

رسالت شما

 

رسالت یا شعار خود را در مرکز قرار دهید تا همه بتوانند از آن الهام بگیرند. بگذارید که هر روز یادشان باشد که ما کی هستیم، شهرت ما برای چیست، و چرا ما عاشق کار خود هستیم

 

رنگ شما

 

خداحافظ، قهوه ای! کابینت ها، صندلی ها و پذیرش خود را به رنگ برند خود در آورید. دفتر رنگارنگ،حس شادی و خلاقیت می دهد در حالیکه تجربه ی یک برند کل نگر را ایجاد می کند

طراحی دکوراسیون

نکته فرهنگی2

برای کارمندان خود جشن بگیرید

فضای بازی

 

فضای طراحی شده برای بازی به تیم شما مکانی برای آرامش داشتن، یا خلاقیت میدهد. مکان شما برای این فضا در نظر می گیرید نزدیک به آشپزخانه، بیشتر شبیه به چیدمان یک خانه ی راحت است

 

فضای شخص

 

کارمندان را تشویق کنید تا مکان کاری خود را طراحی کنند تا شخصیت خود را منعکس کنند. این کار به کارمندان حس مالکیت و فردیت می دهد، درحالیکه این اطمینان را می دهد که کل فضای کار بدون بهم ریختگی و رنگی است

طراحی دفتر کار

.دفتر کار الهام بخش نمایانگر آنچه که فضای کار بوده است و مرز جدیدی از آنچه می تواند باشد،است