خدمات تجارت و کسب و کار

برای طراحان، معماران و حرفه ای ها در حوزه کسب و کار

برنامه منحصر به فرد ما در زمینه تجارت و کسب و کار، امکان دسترسی شما به محصولات با کیفیت دنیته به همراه بهترین قیمت ها می باشد. از طراحان دکوراسیون داخلی، معماران و متخصصان خانه آرایی دعوت می کنیم که از قیمت گذاری تجاری، مجموعه محصولات استثنائی و خدمات خاص و ویژه نماینده ای بهره مند شوند،که باطن و بیرون صنعت را می شناسد.

 

 

محصولات صرفا تجاری

محصولات صرفا تجاری

با دسترسی داخلی و با وارد نمودن اطلاعات حساب کاربری وارد شوید تا به مجموعه ها و محصولات خاصی که در دسترس عموم نیست، دسترسی یابید.

خدمات اجرایی

خدمات اجرایی

با مدیر حسابداری شخصی تان، متخصصی که می تواند در انتخاب محصول، سفارش های خاص، مظنه دادن، آماد کالاهای در حال حمل و تحویلی یاری تان نماید، به صورتی کاملا دوستانه و آشنا همراه شوید.

 

خدمات منحصر به فرد

حساب درآمد و خرج (دخل و خرج) تان برای تان مهم است، برای ما هم مهم است. با تخفیف های ارائه شده در کاتالوگ کامل محصولات ما همراه باشید که تنها اعضاء تجاری به آن دسترسی دارند.

دنیته به هنگام کار

به علت اینکه کارگاه مخصوص خود را داریم و آن را اداره می کنیم، قادر هستیم به منظور افزایش کارایی، هر مرحله از فرآیند ساخت برای تکمیل قطعات یکی از بهترین صنایع دستی، ویژه خانه یا اداره را تنظیم کنیم.

میز

خدمات متخصص طراحی

از آنچه که به دنبالش می گردید، مطمئن نیستید؟ دارای دید یا بصیرتی هستید که کاملا مطمئن نیستید چگونه اقدام نمایید؟ تیم متخصصان طراحی ما اینجا هستند تا شما را کمک نمایند تا به اهداف طراحی تان در خصوص تکمیل فلان اداره جدید، ویترین مغازه یا توسعه فلان پروژه نائل گردید. می خواهیم شما را با بسیاری از گزینه های خاص همراه نماییم و به شما در ایجاد اثاثیه و وسایل کمک نماییم که سبب به وجود آمدن یک وضعیت خصوصی در یک محیط حرفه ای می گردد.

گزینه ای عالی برای پروژه های کسب و کار کلان

 

کسب و کار کلان؟ مشکلی نیست.

کارگاه ما برای اجرای هر پروژه ای با هر اندازه ای مجهز است. از بزرگترین دفتر کاری شرکت گرفته تا کسب و کار های  کوچک و ارباب رجوع های مشکل پسند، ما متخصصین طراحی را به این امر اختصاص داده ایم و آماده هستند تا از اقدام طراحی بعدی تان حمایت نمایند.

میز

قیمت گذاری و تخفیف های استثنائی

با قیمت گذاری صرفا تجاری که تنها در اختیار خرده فروشان، طراحان، معماران، تولید کننده گان و حرفه ای ها است، هزینه کرد طراحی خود را کاهش دهید. به عنوان عضوی از برنامه تجاری ما، به فروش های ویژه، پیشنهاد ها و تخفیف های ویژه دسترسی خواهید داشت که ترتیب داده شده است و متناسب با نیازهای پروژه منحصر به فرد تان سازمان دهی شده است.