نمایشگاه مبلمان اداری،معرفی محصولات جدید دنیته

نمایشگاه مبلمان اداری

1-میز اداری سری WOOTE:

میزهای اداری سری woote مناسب برای میز های کارشناسی،مدیریت،میز کار گروهی،میز جلسه می باشد،پایه های میز از جنس چوپ راش گرجستان است،سازه ها و استراکچر از جنس فلز و صفحه میز از جنس ام دی اف می باشد.

میز های اداری سری woote  در دو مدل طراحی شده اند:

مدل اول: صفحه تمام ام دی اف با لبه های صاف

مدل دوم: صفحه تمام ام دی اف با لبه ابزار خورده و رنگ پوششی پلی اورتان

اطلاعات بیشتر در مورد میز های اداری سری woote

میز اداری سری woote
میز اداری سری woote

2-میز اداری سری KAPER:

میزهای اداری سری kapp مناسب برای میز های کارشناسی،مدیریت که میتواند به همراه فایلینگ اداری و میز جلسه باشند.

این نوع میز اداری با دو ویژگی اصلی،اول قدرت و ایستایی که به دلیل استفاده از یک پروفیل فولادی با مقطع مربع و ابعاد بزرگ به چشم می آید و دوم تکیه بر تنوع رنگ.

اطلاعات بیشتر در مورد میز اداری سری KAPER

میز اداری KAPER
میز

3-اتاق تلفن DENJ D2

غرفه تلفن برای دفتر شما

امروزه محیط کار ما به سرعت در حال تغییر است. با دفاتر باز ، فضاهای کوچک  و اشتراکی بیشتر از هر زمان دیگر ارتباط داریم. در عین حال ، بیشتر از همیشه توسط سر و صدا دچار پریشانی ، استرس می شویم. وقت آن رسیده که سکوت را به فضای کار خود برگردانیم.

اتاق تلفن دارای فضای کاری کافی ، مکانی برای نشستن است و همچنین  دارای یک میز به رنگ های مختلف ، که قابل تنظیم با ارتفاع است.اتاق تلفن دنیته با بیش از 80 رنگ مختلف قابل سفارش است.

اطاعات بیشتر در مورد میز اتاق تلفن DENJ D2

اتاق تلفن
اتاق تلفن

4-دیوار سبز (GREETE)

در حال حاضر راندمان تصفیه هوا دیوار سبز،توسط سه مرکز تحقیقاتی جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است.

طبق تحقیقات انجام شده توسط مرکز تحقیقاتی مستقل BRE ، دیوار سبز تا 57 درصد از یک ماده شیمیایی مضر در هوای داخلی یک فضای بسته رو کاهش می دهد.

یک مطالعه مشترک توسط UEF و JYU نشان داد که راندمان تصفیه هوا از یک بیوفیلتر شبیه سازی شده دیوار سبز با گردش هوا ، کارایی بیشتری نسبت به یک گلدان استاتیک دارد.

دیوار سبز
دیوار سبز

5-پله گفت و گو نشستن-COMI

پله های گفت و گو دنیته محلی برای نشستن و گفت و گو کارمندان است که در سایز و ابعاد های مختلف با تنوع بالا  قابل سفارش است. این پله مناسب برای اداره ها ،منازل،مکان های ورزشی و … قابل استفاده می باشد.

پله گفت وگو
پله نشستن

اطلاعات بیشتر در مورد پله گفت و گو و نشستن

6- پاراوان(جداکننده محیطی) TOLO

TOLO جدا کننده محیط  با قابلیت تنظیم ارتفاع یا ارتفاع ثابت ، هم باعث حفظ حریم خصوصی و هم جذب صدا در مکان های عمومی برای کاربران می شود. این یک روش عالی برای بهبود محیط کار و رفاه کارمندان در دفاتر مدرن است.

پنل آکوستیک دنیته

اطلاعات بیشتر در مورد پاراوان

7-کانتر

میز پذیرش اداری معمولا اولین چیزی است که افراد در بدو ورود با آن روبرو شده و توجه افراد را به آن جلب می کند و این تاثیر را روی اولین تصور از شرکت شما ب روی آن ها می گذارد. میز پذیرش در طراح های متنوع طبق سلیقه شما و دکوراسیونتان قابل سفارش است.

میز کانتر
میز کانتر

اطلاعات بیشتر در مورد کانتر

دنیته در نمایشگاه مبلمان اداری تهران