میز اداری
میز اداری
میز ادارینمایش تمام میز اداری
پارتیشن شیشه ای در دانشگاه

معجزه نور و استفاده از پارتیشن شیشه ای در بازسازی یک محیط از کار افتاده

بازسازی كتابخانه دانشگاه کنستانس ، اشتوتگارت آلمان

به گفته معمار این پروژه هوگو هورینگ : “لابی ورودی طبقه همکف ساختمان دانشگاه کنستانس از دهه 1960 تا 70 ساختارتاریک و ترسناکی داشت و بسیار بد ساخته شده بود اما حالا با سبکی جدید ، رنگهای تازه و با جدا سازی و تفکیک به وسیله پارتیشن شیشه ای باز طراحی و مدرن شده است و حالا استفاده های مختلفی پیدا کرده : طراحی جدید مجموعه با استفاده از انواع مختلفی از چراغ های پر نور و دیوارهای شیشه ای که با پوشش ظریفی از رنگ ها ترکیب شده به معنای این است که می توان به سرعت محیط قبلی را فراموش کرد و به محیطی با مختصات فعلی فکر کرد .

پارتیشن شیشه ای در دانشگاه

در خصوص انتخاب ترکیب رنگ دفتر کار در این مقاله از دنیته بیشتر بخوانید: ترکیب رنگ مناسب برای دفتر کار

یکی از این طبقه ها بدون هیچ گونه نور روز و نور طبیعی ساخته شده است و استفاده از پارتیشن اداری که با کل مقررات قابل استفاده برای دانش آموزان رعایت شده باعث می شود فضای تحصیلی شاد و و آرام با فضایی برای تعامل و برخوردهای غیر منتظره ایجاد شود. “

پارتیشن شیشه ای با استیکر رنگی

دیوارهای شیشه ای رنگی

دیوارهای تمام شیشه ای که به رنگ های قرمز ، سبز ، آبی و نارنجی اتاق ها را تقسیم می کنند و شکل های بسیار متفاوتی دارند . این باعث شده است تا اتاقهایی برای انواع مختلفی از فعالیت ها استفاده شود که هم ارتباطی و هم کاری هستند و در نتیجه انرژی خوبی در محیط شکل بگیرد . “ارتباط بصری” بین مناطق با ترکیب رنگ ها باعث ویو ها و زاویه های دیداری جذاب شده و جو دلپذیری شکل گرفته که باعث جذب افراد به این محیط می شود .

نورپردازی محیط اداری

نوسازی و طراحی مجدد این کتابخانه دانشگاه کنستانس جوایز مختلفی از جمله جایزه BDA و جایزه Hugo Häring را به دست آورده و اینها همگی به دلیل توجه نیار ساده انسان ها یعنی نور و محیطی که دارای المان های ساده جذابیت است به دست آمده .

تاثیر نور و پارتیشن در روشنی محیط
پارتیشن فریم لس و محیط پرنور
مبلمان اداری مدرن و پارتیشن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *